Manifestua

Manifestua osorik / Manifiesto completo

Iruña-Veleiako auzia argitzearen aldeko manifestua

Iruña-Veleiako auzia argitzearen aldeko manifestua Arabako Foru Aldundiak, 2008ko udazkenean hartutako erabaki baten bidez, ofizialki faltsutzat jo zituen 2005 eta 2006ko jardunaldietan Iruña-Veleiako aztarnategian aurkitutako “ezohiko grafitoak” (400 inguru), eta indusketa-baimena kentzea erabaki zuen Lurmen S.L. enpresari. Handik gutxira, zigor-espedientea irekiz, auzibidean jarri zituen enpresa horretako hainbat kide eta kolaboratzaile.

Euskal Herriko Unibertsitateko (EHU-UPV) irakaslez ia guztiz osaturiko Batzorde Zientifiko Aholkulariaren zenbait txostenetan oinarrituta hartu zuen erabakia Foru erakundeak; piezak faltsuak zirela eta Lurmenen arkeologia jarduna txarra izan zela esaten zuten txostenok. Geroago, 2009 eta 2013 artean, Lurmenen defentsak hogei bat txosten aurkeztu zituen epaitegian guztiz kontrakoa esaten zutenak, hau da, piezak benetakoak izan daitezkeela eta Lurmenen arkeologia jarduna egokia izan zela. Hainbat naziotakoak dira txostenon egileak eta horietako gehienak izen handiko adituak grafitoetan agertzen diren gaietan.

Auzia bederatzi urtez egon da instrukzio fasean, gure herrian irekita dagoen auzi judizial zaharrena izanik, horrek Eliseo Gil Zubillaga eta Oscar Escribano Sanz auzipetuei ekartzen dien guztiarekin. Azkenik, 2018ko maiatzaren hasieran jaso dute auzipetuek akusazio-idatzia: Eliseo Gilentzat Arabako Foru Aldundiak zazpi urte eta erdiko kartzela zigorra eta 285.000 euroko isuna eskatzen du eta aldi berean Estatuko Fiskaltzak bost urte eta erdiko kartzela eta ia 300.000 euroko isuna. Oskar Escribanorentzat, bost urte eta erdiko kartzela eta antzeko isunak.

Gure ustez, ezin da denbora gehiago egon auzia argitu gabe; batetik, begi-bistako arrazoi humanitarioengatik, eta bestetik, garrantzi ikaragarrikoa delako grafitoak benetakoak ala faltsuak diren jakitea. Eta ez bakarrik euskararen historiarentzat, baita beste ezagutza-arlo askorentzat ere. Badakigu jakin erraza dela egia aurkitzea datazio teknika modernoak erabiliz, ohikoak gaur egungo arkeologian, eta horregatik azpian sinatzen dugunok eskatzen diegu dagokien erakundeei ondorengoa egitea agindu dezatela:

  • piezen lagin bat Arkeometrian adituak diren Europako laborategietan aztertzea. Gure ustez, hiru laborategi ezberdinetan egin beharko lirateke analisiak, kasu berezietako protokolo zorrotzak ezarriz.
  • parteekin zerikusirik ez duten arkeologo entzutetsuek indusketa kontrolatuak egin ditzatela Lurmenek grafitoen agerlekutzat seinalaturiko lekuen inguruetan.

Gasteizen, 2018ko ekainaren 14an

Iruña-Veleia Argitu ekimena

(Ekimenaren bultzatzailea: Iruña-Veleia Argitu ekimena SOS Iruña-Veleia, Euskeraren Jatorria, Martin Ttipia eta Lurmen elkarteek eta hainbat lagunek osatutako plataforma

Harremanetarako:: irunaveleiaargitu@gmail.com

Informazioa: ‘Iruña-Veleia argitu’ jarrita Interneteko bilatzailean

IRUÑA-VELEIA ARGITU MANIFESTUA

Iruña-Veleiako auzia argitzearen aldeko manifestua

Iruña-Veleiako auzia argitzearen aldeko manifestua Azpian sinatzen dugunok dagokien erakundeei eskatzen diegu ondorengoa egitea agindu dezatela:

-piezen lagin bat Arkeometrian adituak diren Europako laborategietan aztertzea. Gure ustez, hiru laborategi ezberdinetan egin beharko lirateke analisiak, kasu berezietako protokolo zorrotzak ezarriz.

-parteekin zerikusirik ez duten arkeologo entzutetsuek indusketa kontrolatuak egin ditzatela Lurmenek grafitoen agerlekutzat seinalaturiko lekuen inguruetan.

Manifestua nire sinadurarekin lagundu nahi dut

Izen-abizenak (edo erakundea) *
Kanpoko azalera *
Biztanleria *
Lanbidea edo titulazioa *
Email *

Telefonoa (Iruña-Veleia kanala)

* Beharrezkoa

IRUÑA-VELEIA: egia osoa jakin nahi dugu !!!

Benito Lertxundi (musikaria)
Eduard C. Harris (arkeologoa, Bermudak)
Garbiñe Biurrun (epailea)
Patxi Zabaleta (euskaltzain osoa eta abokatua)
Eñaut Elorrieta (musikaria)
Antonio Rodríguez-Colmenero (epigrafista eta arkeologoa, Santiago de Compostela)
Alex Sardui (Gatibu-ko musikaria)
Xabier Orue-Etxebarria (geologoa, UPV/EHUko katedradun ohia)
Paula Kasares (NUP, soziolinguista)
Iñaki Ibarra Unzueta (Eusko Ikaskuntzako zuzendaria)
Fermin Muguruza (musikaria)
Ramon Agirre (aktorea)
Unai Agirre (bertsolaria)
Iñaki Aldekoa (kimikaria)
Xabier Amuriza (bertsolaria)
Mikel Aramendi (kazetaria)
Haimar Arejita (Gatibuko-ko musikaria)
Pako Aristi (idazlea)
Txaro Arrazola (artista, irakaslea UPV/EHUn).
Amets Arzallus (bertsolaria)
Aitzol Atutxa (kirolaria)
Roger Courtois (ingeniaría)
Andoni Egaña (bertsolaria)
Jerardo Elortza (filologoa eta ikerlea)
Abel Enbeita (bertsolaria eta laboraria)
Mikel Enparantza (doktorea arkeologiaren arkitekturan)
Jose Mari Esparza (editorea eta idazlea)
Ulrike Fritz (egiptologoa, Tübingen)
María Isabel Gómez Santamaría (filologia klasikoa, Salamankako unibertsitatea)
Mario Gómez Santamaría (fisikaria, Huelvako Unibertsitatea)
Pablo Gorostiaga (alkate ohia)
Juan Gorriti (eskultorea)
Héctor Iglesias (filologoa)
Emilio Illarregi (arkeologoa, Segovia)
Joan Mari Irigoien (idazlea)
Paulo Iztueta (EHUko irakasle ohia)
Edorta Jimenez (idazlea)
Nekane Jurado (ekonomista)

Gorka Knörr (musikaria)
Fermin Leizaola (etnografoa)
Pako Letamendia (UPV-EHUko irakasle ohia)
Juan Madariaga Orbea (NUP, historialaria)
Toti Martinez de Lezea (idazlea)
Gontzal Mendibil (musikaria)
Bingen Mendizabal (musikaria)
Ana Jesus Narbaiza (lan mundua
euskalduntzeko ekintzailea)
Paul Nicholson (Via Campesina)
Oihane Perea (bertsolaria)
Angel Rekalde (historialaria)
Fito Rodriguez (UPV/EHUko irakaslea)
Alicia Satué (filologoa, klasiketako irakaslea)
Victoria Sendón (idazlea)
Stephan Schröder (arkeologoa, Madrid)
Luis Silgo Gauche (filologoa eta arkeologoa, Valentzia)

Felix Soto (zinegotzi ohia eta ekintzailea)
Maider Unda (kirolaria)
Iñaki Uriarte (arkitektoa)
Patxi Uribarren (euskaltzain osoa)
Iñigo Urrutia (Administrazio Zuzenbideko irakaslea UPV/EHUn)
Koenraad Van den Driessche (geokimikaria, Gante-Beasain)
Jose Ignacio Vegas Aranburu (arkeologoa)
Noé Villaverde (arkeologoa, Ceuta)
Begoña Yuguero (doktoregaia arkeologiaren arkitekturan)

Patxi Zubizarreta (idazlea)
Olatz Zugasti (musikaria)
Jose Miguel Agirre (psikiatra)
Paulo Agirrebalzategi (idazlea)
Mikel Agirregabiria (UPV/EHUko
matematikari ohia)
Patxi Alaña (euskara teknikaria)
Jose Allende (UPV/EHUko irakasle ohia)
Maria Pilar Alonso (hezkuntza zientzietan
doktorea)
Ruben Argote (Herrian aldizkariaren koordinatzailea)
Maite Aristegi (abokatua)
Antonio Arnaiz (hizkuntzalaria)
Jesus Arregi (UPV/EHUko fisikaria)
Eleder Aurtenetxe (sormen arloko trebatzailea)
Joxe Auxtin Arrieta (idazlea)
Luis Baraiazarra (idazlea)

Marta Barbero (CVX Migraciones)
Angel Bidaurrazaga (UPV/EHUko irakaslea)
Estitxu Breñas (hezitzailea eta historian lizentziatua)
Jose Martin Bustintza “Tubi” (herri-kirolak)
Mikel Caballero (Gatibu-ko musikaria)
Beñat Castorene (kooperatiba-zuzendariohia)
Agustín Gil Martín (fisika-kimika irakasle ohia)
Miren Egaña Goia (irakaslea)
Jesus Eguzkiza “Eguzki” (kazetaria)
Juan Martin Elexpuru (filologoa)
Tomas Elorza (itzultzailea)
Kepa Enbeita (bertsolaria)
Juan Tomas Entziondo (Euskal Kostalde Ez Nuklearra)
Jose Luis Erdozia Mauleon (euskaltzain urgazlea)
Eñaut Etxamendi (musikaria eta filologoa)
Gontzal Fontaneda (euskara irakasle ohia)
Roslyn M. Frank (hizkuntzalaria, Iowa)
Maritxu Goikoetxea (irakaslea)
Jabi Goitia Blanco (ingeniaría)
Jon Goitia Blanco (ingeniaría)
Othman Alfredo Gomez-Cambronero (soziologoa)
Julia Itoiz “La Txula Potra” (musikaria)
Mikel Izagirre (alkate-ohia)
Jose Mari Lejardi “Gabixola” (kultur eragilea
eta ekintzailea)
Fernando López Castillo (zinegilea)
Jose Inazio Luzuriaga (musika irakaslea)
Izar Mendiguren (bertsolaria)
Joseba Mintegi (irakaslea)
Xabier Morras (margolaria)
Jabier Muguruza (musikaria)
Joseba Nafarrate (zinegilea)
Jon Nikolas (ikerlea)
Martin Olano (informatikaria)
Mikel Orrantia-Tar (idazlea eta ekintzailea)
Joantxo Oskoz (UNESCO Etxea)
Xabi Otsoa de Alda (terapeuta eta historian lizentziatua)
Jesus Perez de Viñaspre (medikua)
Felix Placer (apaiza eta idazlea)
Nerea Rementeria (filologoa)
Aiora Renteria (Zea Mays-eko musikaria)
Xabier Renteria (EHUko irakaslea)
Rafa Rueda (musikaria)

Gasteiz, 2018ko ekainak 14

Población / Herria Profesión / Lanbidea
Oskar Bilbao-Goioaga Bilbao Filologo eta idazlea
josé maria razkin razkin Donostia Perito Industriala (erretiratua)
Arkaitz Miner Aristizabal Orereta Errenteria Musikaria
ROBERTO ERRASTI JAUREGUI
Rakel Makatzaga odria
NAIARA HERRAN JUARROS VITORIA-GASTEIZ
Ibon Arbe Garcia Zeanuri Metal
Olatz Garcia Zeanuri Irakaslea
Elda Barrero Zeanuri Gizarte Langilea
Jabi Sagarna Zeanuri Jubilatua
Roberto Rodrigez Zeanuri
Edurne Arrizabala Zeanuri Irakaslea
Edorta Juanjo Rodrigo Zeanuri Irakaslea
Karmele Arana Larrakoetxea Zeanuri Jubilatua
Nahia Urritxua Arriortua
Marian Alday de la Iglesia Dima
Jesus Atucha Eguiluz Zeanuri Jubilatua
Pontad Mendibil
Julen Mendia Urarte Zeanuri Jubilatua
Karmelo Argoitia Kanpo Zeanuri Jubilaua
Zedarri tamegi Manterola Zeanuri Irakaslea
Begoña Rojo Cindra Zeanuri
Roman Astoreka Senz Zeanuri Langilea
Atxin Burgoa Gumuzio Igorre Langilea
Alberto Sagarna Rementeria Zeanuri langilea
Gotzon Idirin Atutxa Zeanuri Suhiltzailea
inma Sagarna Errementeria Zeanuri Irakaslea
Arantza Iruretagoiena Zeanuri Hezitzailea
Yakob Samanes Kruijer Iturmendi Ingenaria
Aitor Vara bilbao Arrasate Ingeniaria
peru Alaña Zubeldia Lizartza Ikaslea
Jesus Arregi Bengoa Aramaio Erretiratua
Igor Beitialarringoitia Arana Arrasate Informatikoa
Asier Zubia Urtueta Eskoriatza Irakaslea
Jon Andoni Apellaniz Ojanguren Oion Estudiante
Jose Ramón Alonso Martinez Logroño Irakasle
Roberto Iturrioz Lezo Logroño Irakasle
Olaia Tarragona Perez Oion Ikaslea
Uxue Fernandez Oion Ikaslea
Esther Mauleon Garcia Lantziego irakaslea
Inmaculada Calleja Calleja Ripan Irakaslea
Amaia Vallejo Llanos Gazteiz Sukaldari
Maria Ortega Martinez Kanpezu Administrativo
Juan Mari Iparraguirre Gainza Campezu Jubilado
Juan Carlos del Hoyo Maeztu Cocinero
JOSE MANUEL Pacual arana ITZIAR-DEBA NEKAZARITZA
Iñaki Elorriaga Arostegi MUNGIA Lizentziatua
Jose Angel Arriaga Durango Informatikoa
Jose Ramon Lorenzo Arbillaga Donostia gitarra irakaslea
Iñigo Agirre Mendieta Arrasate
Fatima Errasti Arana Asteasu BIBLIOTEKARIA
jon joseba belamendia cotorruelo bilbo funcionario
JuanMari Aguirregaviria Idigoras Gasteiz
Arrate padilla magunacelaya Vitoria-gasteiz
Eñaut Iker Aranbarri Esnaola Donostia Irakaslea
Xabier Azkoaga Huete Oñati Jubilatua
GOIO ACERO KAMIRUAGA ALGORTA-GETXO PROFESOR JUBILADO
Félix Pérez de San Román Ircio Vitoria/Gasteiz Jubilado
Mikel Osa Solabarrieta BILBO – BIZKAIA ADMINISTRARIA
Pilar del Valle de Lersundi
juncal ibeas retenaga Eibar Diplomatura
ENEKO IZAGIRRE ETXEBERRIA AZPEITIA INGENIARIA
IGOR URIARTE BARANDIARAN GALDAKAO PSIKOLOGOA
Alberto Izagirre Azkoitia 20720 (Gipuzkoa) Irakasle jubilatua
Miren Martinez
Jose Julio Uribe-Etxebarria Garcia Getxo Filosofian Lizentziatua. Batxillergoko Filosofia irakasle erretiratua.
Jose Ignacio Ermina Irazabal Alegia Maixua
Ana Baz Floro Donostia Psikologoa
Arantza Diez Aramburu Zubieta ( Nafarroa) Maixtra
Jesús Pablo Domínguez Varona (Aranzadi, área de Memoria Histórica) y director del blog ARKEOHISTORIA TRISKEL. ORTUELLA. (Bizkaia) Agente de Seguridad Privada. Investigador histórico, autor y activista Memoria Histórica
Javier Armendariz Irún
Jon Astigarraga Irakaslea
Nestor Fuente Alberdi Elgoibar Langabezian
Ibon Mintegui SOPELANA Graduado en ingeniería
Iñaki Aldekoa Larrañaga Aizarotz Geologian Lizentziatua, Primatologian Masterra
Iratxe Ibabe Alcelay Vitoria-Gasteiz
Aitor Jimenez Tolosana Bilbao Irakaslea
Naiara Arrizabalaga Bilbao Ondarroa Historia irakaslea
Abarne Garmendia Bastarrika Oñati Arte Ederretan Lizentziatua eta Atzerriko Hizkuntzako maistra
Esteban Agirre Zubieta Bera (Nafarroa) Irakasle jubilatua- Zinegotzia
Ainara Malaxetxebarria Berriatua
Iranzu Arginzoniz Bilbao Sociologa
Iñigo Martín Askaso Oiartzun Elektrikaria
Haritz Unanue Irisarri Zizurkil
Iulen Lizaso Aldalur HERNANI
XABIER ZUBILLAGA BALDA LEITZA UDALTZAINA
Nagore dos Santos Antzuola Irakaslea
ION NAGORE REMON BARAÑAIN LICENCIADO
Iñaki Uriarte Barrutia Bergara
Ibon Rokandio Etxeberria Eibar Mekanikoa
Estibaliz Arrieta Quintela Galdakao Cocinera, periodista
Eneko zurbitu Orduña Tecnico
Bixen Trujillo Gonzalez ORDIZIA PROMOCION PUBLICA DESARROLLO EMPRESARIAL/GERENTE Y ASESOR / JUBILADO
Iñaki Xabier Bruno Arrillaga Bilbo
GORKA BEOBIDE AZPEITIA kirol teknikaria
Gorka Anasagasti Intxausti Mundaka Mantenimentua
Jose Julio Cosgaya Ortuella
Fernando Rodrigez Blanco
David Vazquez Ortuella
Karmele Rueda Izagirre Bilbo karmeleizagirre@gmail.com
Xabi Gonzalez Pereda Ortuella
Xabi Gonzalez Pereda Ortuella
Marina Fernandez Barcos Ortuella
Gorka Vacas Bengoetxea Bilbo
Ibai Cosgaya Prieto Barakaldo Ikaslea
Juan Jose Cosgaya Barakaldo Protesico
Begoña Iturriza Zabala Bilbo Erretirauta
Ana Villanueva Barrenetxea Bilbo Irakaslea
Arrate Gurrutxuga Izarrigirre Bilbo Irakaslea
Juan Maria Zulaika Aizpurua Bilbo Jubilatua
Jasone Camara Agirre Bilbo Historialaria
Alesander Velasco Aspizua Bilbo Ikaslea
Koldo Lueralt Bilbo Operario
Elixabete Larrakoetxea Bilbo Irakaslea
Xabier Peña Masio Pensionista
Maria Jose Yarritu Lafuente Bilbo Arkeologoa
Ander Egia Cruz Zalla Empleado Público
Roberto Utrilla Isturiz Ortuella Jubilado
Asun Matilla Galdakao Zaintzailea
Ainhoa Bilbo Irakaslea
Juan Antonio Iturbe Leceta
Lukarte Areskurrinaga Bilbo Irakaslea
Gurutze Alaña Bilbo
Olatz Arrizabalaga
Antton Kastresana Zorroza Orduña Irakaslea
Julen Agiñako Arbaiza Orduña Langilea
Jose Mari Martinez Angulo Laudio Jubilatua
Jasone Bidarte Arrupe Laudio Irakaslea
Ander Alvarado Hernan Aian Irakaslea
Karmele Poblacion Martinez Aiara Irakaslea
Txomin Rabina Eguiluz Orduña Jubilado
Kepa Josu Orduña
Javier Artola Urzelai Laudio Maestro industrial
Jose L. Bigeni Orduña Jubilado
Ramon de la Fuente Orduña Funcionario
Miren Begoña Agirre Pereda Artzeniega Irakaslea
Iratxe Artola Llanos Bilbo Irakaslea
Joana Esparta Llanos Bilbo Irakaslea
Joana Esparta Iriarte Bilbo Irakaslea
Amaia Uriarte Eguzkiza Bilbao Irakaslea
Margarita Alonso Henares Bilbo Pensionista
Idoia Lazkano Maiztegi Bilbo
Idoia Agiñako Arbauza Orduña Administrativa
Rober Trubillano Agirre Saratxo Irakaslea
Pedro Roldan Gonzalez Orduña Jubilado
Irune Azkarraga Biguri Orduña
Diego Rada Fernandez de Jauregui Gazteiz Irakaslea
Zigor Ruiz Pinedo Gazteiz
Pablo Martinez Goikolea Gazteiz Mekanikoa
GORKA ILARDIA GALDAKAO
eduardo galarreta ruiz LOGROÑO arquitecto técnico
JON IBARLUZEA MARKINA-XEMEIN
JON ARAMAIO HORMAETXEA MARKINA-XEMEIN IRAKASLEA
ANGEL FRANCISCO GONZALEZ GRANDE MARKINA-XEMEIN
ELENA LEONARDO BARBERO MARKINA-XEMEIN
MARIA TERESA SANTA EUFEMIA PEREZ ORTUELLA ETXEKOANDREA
MIKEL RUIZ ORTUELLA JUBILATUA
JOSE ANTONIO LASA ZESTOA LANGILEA
E ZABALA TXARO ONDARROA ingeles irakaslea
LORE TXAKARTEGI ONDARROA IKASLEA
AIMAR MEDIALDEA ONDARROA IKASLEA
ORIZ IBAIBARRIAGA AZPIRI ONDARROA GOMA BERIFIKATZAILEA
IBON AGINAGA IMAZ Mutriku Hizkuntza normalkuntza teknikaria
ANDONI AGINAGA GEZURAGA MARKINA-XEMEIN ELEKTRIKARIA
IÑIGO ARIZAGA IBAZETA EIBAR INGENIERIA
ENARA ALKORTA Mutriku IKASLEA
LEIRE SABARIS Mutriku IKASLEA
IZARO AZKUE ONDARROA IKASLEA
EKAIN LENITZ ONDARROA IKASLEA
EKAIN ZUBIKARAI GERENABARRENA ONDARROA IKASLEA
BEÑAT EIZAGIRRE ARTETXE ONDARROA IKASLEA
NAHIA BADIOLA AGUADO ONDARROA IKASLEA
AMAIA FERNANDEZ MARURI ONDARROA IKASLEA
NAHIA SEGADE LAGO ONDARROA IKASLEA
NAHIA SEGADE MARURI ONDARROA IKASLEA
ARITZ ARANBURU GALLASTEGI ZALDIBAR
ALIZE GOIRIA EGIDAZU IURRETA IKASLEA
MAITE EGIDAZU ETXANO IURRETA IRAKASLEA
JOSUNE IBARZABAL MARKINA-XEMEIN Etxez etxeko laguntzailea
LIDE AZKUE IRURETAGOIENA MARKINA-XEMEIN Itzultzailea
ALFONSO TEJEDOR GARCIA BALMASEDA IRAKASLEA
Karlos Bueno Reka Hiriberri-Aezkoa- Nekazaria
XABAT ANTXUSTEGI LIRES Mutriku IKASLEA
ENEKO ANTXUTEGI URRESTI ONDARROA IKASLEA
JON FRAKA TXAKARTEGI ONDARROA ELEKTRIKARIA
LEIRE CABERO SAIZAR ONDARROA IKASLEA
MAITE KALTZAKORTA URRESTI Berriatua IKASLEA
LEIRE IKARAN VECINO ONDARROA IKASLEA
IHINTZA LAPAZARAN BIDEZABAL ONDARROA HEZITZAILEA
BIOTZA ZUBIA ARRIZABALAGA ONDARROA IKASLEA
GORETI SERRANO AKARREGI ONDARROA IKASLEA
JON FEIJOO GARETXANA ONDARROA IKASLEA
JON LASARTE MUXIKA ONDARROA IKASLEA
BEÑAT ETXABURU URIBE ONDARROA ILUSTRATZAILEA
IKER URKIOLA IRIONDO ONDARROA IRAKASLEA
SADEK AHEMDANECH GARALDE ONDARROA HEZITZAILEA
AINARA KALTZAKORTA URRESTI Berriatua IRAKASLEA
ARITZ LAPAGARAN ONDARROA IKASLEA
XANET URKIAGA ONDARROA IKASLEA
IBON BERGARA ETXEARTE ONDARROA IKASLEA
BEÑAT BIDEGAIN LEKUE ONDARROA IKASLEA
ERITZ OLABARRIA ONDARROA ELEKTRIKARIA
MARINA BASURKO Mutriku IKASLEA
Maite Lejardi Elosua Mutriku IKASLEA
IZAR ALKORTA BADIOLA ONDARROA IKASLEA
ITZEA BURGOA BEITIA ONDARROA IKASLEA
MADDI URRUZUNO GARTZIA ONDARROA IKASLEA
NAIA VIDAL AGIRREGOMEZKORTA ONDARROA IKASLEA
PEDRO OLABARRIA LARA MARKINA-XEMEIN JUBILATUA
JON OMAETXEBARRIA KORTABITARTE MARKINA-XEMEIN
IZASKUN MENDIZABAL UNTZUETA MARKINA-XEMEIN
MARIO FEIJOO ONDARROA
DUNIXE NARBAIZA LLANA ZALDIBAR
Mikel Barruetabeña ugalde Mallabia
leire Agirre Sexmilo Bolibar
XABIER VILLA IBARRETXE TRAPAGARAN
UNAI SAIZ BIKARREGI ORTUELLA
Karmeke galarza larrayoz Aribe Aezkoa Nafarroa Irrintzilari ta juntera
Aitor Lekunberri Cuesta Ondarroa Irakaslea
Beñat Narvaiza Martiartu Eibar
Nuria López Martinez Madrid
Otilia Otxoa Iriarte Aia, Gipuzkoa Arkitektoa, irakaslea
Izaskun Muñoa Garmendia Irun Adminustraria
Inmaculada Concepcion Larrañaga Ezkurra Errenteria Gizarte Hezitzailea
Peio Ureta Artziniega
Nekane Catalan Aranguren Euskal Herria
Ana M. Serrano Petisco Hernani Administrativa
Pilar alzaga larrazs San sebastian Administrativa
Jon epelde sarasola Bilbo Inspector de aguas
Garbiñe Berasategi Errazkin Donostia Administraria
Juan Hualde Torre Barañain
Ana Hernandez Sancho Ibarra Irakaslea
Olatz Hernandez
Josu Barandika Zubiaga 48314 Gautegiz Arteaga. Bizkaia Jubilatua
Juan Bengoetxea Zorrilla Lekeitio Pentsionista
Ino Eguren Donostia
Ione Forcada Adarraga Donostia
Jone Forcada Donostia
Jone Forcada Donostia
Jone Forcada Donostia
AMADOR GOÑI AYERBE Donostia Pentsionista
Beatriz Goñi Iribarren Donostia LABeko sindikalista – delegatu liberatuta ..Hezitzaile Soziala.
Juani Lizaso Donostia Kudeatzailea
15048379P Donostia j Jubilatua
Sara Barandiaran Forcada Donostia
Gorka Sagastume Yubero Donostia
Jose Angel Catalan Aranguren Donostia Funzionaria
KOLDO URTARAN ARTEAGA VITORIA GASTEIZ PENSIONISTA
Maddi alvarez Donostia Lizentziatua
mitxel lamuedra irigoras hernani traktorista
Ibon Iturbe Gabikagojeaskoa Irakaslea
Roman ARTANO IZETA AZPEITIA IRAKASLEA BIGARREN HEZKUNTZAN
Jose Luis Maiza Okariz Etxarri Aranatz Irakaslea (Ingenieritza Industriala)
Idoia Olano Goikoetxea Euskara teknikaria
Mikel Diez de Ulzurrun Sagala Iruñea
Miren Elixabete Payros Bergara
Carmen Alaña
Antton Jauregizuria Donostia Sikologoa
Mikel Urkola Eleizegi Donostia pentsioduna
Mikel Urkola Eleizegi Donostia Baske Country
Mallo Agirre zabaleta Leitza Aux.administrativo
Elena Manterola
Naiara Diez Manterola Irun Irakaslea
Naiara Diez Manterola Irun Irakaslea
Naiara Diez Manterola Irun Irakaslea
Alix Gereka Donamaria Sukaldaria
Urko Casado Usandizaga
Beñat Luzuriaga de la Brena Erandio
Oihane marcos gallego
Arantza Diez Aramburu Zubieta ( Nafarroa) Maixtra
Eguzkiñe Saenz de Zaitegui Bakio Socióloga – investigación y consultoria
Koldo Latierro Aldanondo Donostia Ingeniari elektronikoa
Manuel Martín López valladolid ———
Izas Urduña Irakaslea
Jon Ander Luengas Alvarez Amurrio
Iratxe Regidor Fuentes Elorrio Soziologoa
Jon Ander Luengas Alvarez Amurrio
Iratxe Regidor Fuentes Elorrio Soziologoa
Leire Azurza Sorrondegui
XENKI ARIZAGA ONAINDIA AULESTI GEOGRAFIA ETA HISTORIAKO IRAKALSEA
Jon Joseba Agirre Martinez Altsasu
Naiara Uria Blanco Irakaslea Eta doktoranda
Igor Beitialarringoitia Arana
Ion Zabala Mendiola Euskara irakaslea
Aintzane Artetxe Larrabide Donostia Historian Lizentziatua
IRATXE URIEN LARRABIDE ARTEA
ARITZ SANTOS SAEZMIERA
Gonzalo Abad Biain Bergara – Gipuzkoa Profesor de Universidad
Joseba Landeta Vallés Areatza Ezkuntza
Unai Grijalda Barroeta Igorre Irakaslea
Isabel Almaraz Lemoa Langabetua
Ireber Eraña Martinez Lemoa Eskolangilea
Arizt Undurraga Almaraz Lemoa Irakaslea
Asier Iturrate Azkueta Areatza Irakaslea
Iratxe Collados Camara Lemoa
Irati Aurrekoetxea Amuriza Lemoa Langilea
Kepa Betzuen Arana Lemoa
Jon Andoni Perez Bilbao Lemoa Langilea
Itsaso Argoitia Bernaola Artea Irakaslea
Laura Ruiz Uriarte Bedia Hezitzaile
Jon Hidalgo Rodrigez Dima Suhiltzailea
Jose Maria Etxebarria Etxebarria Lemoa
Eukeni Bikarregi Uriarte Lemoa
Gaizka Iturrate Bernedo Lemoa
Ioritz Fernandez Garcia Lemoa
Amaia Arana Artetxe Lemoa
Pedro Betzuen Zuloaga Lemoa
Jabi Amuriza Sagarna Lemoa
angel m, aramberria zubizarreta
Bixente olasagasti Arzalluz Villabona Socio Taller amuño
Begoña Alava Mendieta Amurrio Jubilada
Mari Carmen Egiluz Villanueva Orduña Erretiratua
Mertxe Azkarraga Biguri Lezama.Amurrio Irakaslea
Pedro Ogara Ureta Galdakao Jubilatua
Mercedes Arrien Elejaga Galdakao Jubilatua
Alfonso Llanera Abejon Galdakao Jubilatua
Juan Jose Legarda Galdakao Jubilatua Jubilatua
Mari Feli Ugarte Galdakao Jubilatua
Juan Andres Altuna Galdakao Jubilatua
Aitor Lauzirika Larrinaga
Aintzane Etxeberria Lasarte Amorebieta Irakaslea
Maria Jesus Luizar Antzuola
Juan R. Aranguren Antzuola
Patxi Rodrigez Lasaga Gazteiz Langile
Puri Martinez Aretxabaleta Loiu Irakaslea
Jon Txakartegi Santos Bilbo Ingianaria
Ander Entziondo Pinedo Bilbao Arkitekto
Idoia Barrondo Ubide
Oscar Lopez Lopez Antzuola
Nerea Núñez Godoy Antzuola
Iratxe Gerediaga Mezo Zornotza
Enara Ituarte Bengoetxea Ondarrua
Ion Korta Arregi Usurbil
Ane Ondartza Elgoibar Ikaslea
Jon Gartzia Donostia Ikaslea
June Monroy Errenteria Ikaslea
Urko Elorza Igarzabal Hernani
Irantzu Barribali Donostia Funcionario
Andoni Sarriegi Eskizabel Basauri Erretiratua
Alberto Servini Laceaga Elektrizista
Deikun Madariaga Arrieta Urduliz Euskara teknikaria
Jon Landabidea Nuñez Bilbao Irakaslea
Miren L. Aristondo Iciar Gazteiz Administrativa
Luis Mari Martinez de Apodaca Landa Vitoria Adminitrativa
Lander Sarrionandia Gorliz
Jose Luis Gomez Antolin
Elena Perez Antsuain
F. Zuloaga Areatza
Rufino Lopetegi Sopela
Mikel Lázaro Zeberio
Fernando Zunzunegi Gazteiz
Inmaculada Arrieta Bilbo
Itziar Madina Mungia
Iñaki Gartzia Durango
Onintza Irureta Azkune Zestoa
Nekane Berasategi Mancisidor Iruña Monitorra
José Correa Crespo Iruña Kazetari
Unai Arzelus Telleria Donostia Irakaslea
Ainara Bilbao Alcibar Bilbo Irakaslea
Zuriñe Alzibar de la Calle Bilbo Irakaslea
Unay A. Bilbao Aresp Bilbao Irakaslea Irakaslea
Meltxor Fernandez Larrinoa Linaza Donostia Erretiratua
Maria Jose Vientes Mina Santurtzi Langilea
Angel Alcalde Linares Santurtzi Jubilatua
Joseba Urresti Iribar Donostia Langilea
Asun Irazabal Pinedo Zumaia Bulegaria
Unai Zaballas- Llares Getxo Irakaslea
Teresa Jareño Kerejeta Donostia
Cesar Blanco Salinas Zumaia Jubilatua
M. Kastresana Razkin Lasarte-Oria
Malu Castresana Razkin Lasarte Oria
Jesús Serrano Muñoz Markina
Angel Federico Gónzalez Grande Markina
Ane Ortiz Ballesteros Sopela Sexologa
Itsaso Lekuona Legorburu Hondarribia Teknikaria
Iñaki Urquijo Velasco Santurtzi Biologian Lizentziatua
José Ramón Eizaguirre Soraluce Maracaibo – Venezuela Administrador pensionado
Jose Daniel Telleria Andonegui Tolosa
Xabier GORROTXATEGI NIETO Bilbao Geografia eta Historian Doktorea
Mari Jose YARRITU LAFUENTE Bilbao Licenciada en Arqueologia
Joxemari Plazaola Erostarbe Donostia Albaitaria
Rafa Abando Markaida meñaka administrador
Pedro Jesus Fernandez Portugalete Electricista
Adu Martinez Mendia Gazteiz Ikaslea
Fira Igarriz Hernani Irakaslea
Puy Zalduendo Legazpi Taxista
Xabier Sarasua Aretxabaleta Irakaslea
Jon Bragado Bermeo Sukaldaria
Saioa Esnal Eskoriatza Medikua
Ignacio J. Espinosa Durango Jubilatua
Jaione Cabanillas Arrieta Azkoitia Komerziala
Mari Angeles Bilbao
Damaso Bikarregi
Pilar telefco del Talle
Iñaki Ansola Uriguen Eibar Arquitecto
Iosu Baigorri Makiber Legazpia Operario – metal
Maria Isabel Garai Bilbao Bilbao Pensionista
Gontzal Oribe Amurrio Funcionario
Josu Artetxe Ozeka Gida turistikoa
Encarni Mantuia Amurrio Pensionista
Karmele Ortiz de Pinedo Amurrio Jubilatua
Alazne Dorronsoro Otamendi Bidania-goiatz Irakaslea
Begoña Cosgaya Manrique Laudio Irakasle ohia
Joseba Solaun Solana Morga Administrazioa
Alazne Llaguno Amurrio Irakaslea
Ekaitz Urretxu Ruiz Amurrio Irakaslea
Casilda Marañon Calleja Amurrio
Maria Asunción Telleria Amurrio
Alberto Ugarte Arza Amurrio
Pilar Gauna Amurrio
Nikolas Etxebarria Areatza
Jon Alberto Lejardi Elosua Zumaia Ikaslea
Maite lejardi Elosua Mutriku Ikaslea
Alberto Lijardi Ibarzabal Mutriku Itsasozaina
Kristina Goirizelaia Gonzalez Fruiz Herritarra
Karmele uriarte Blibao Bakio Etxeko andra
Isabel Loitzate Iriarte Zornotza Etxeko andra
Jasone Larrimaga Jaka Durango
Jon Hernandez Bilbo
Juan Jose Alday Durango
Unay Gondra Hidalgo Artziniega
Juan San Martin Gazteiz
Ane Lorenzo Vitoria-Gaztea
Leiane Madariaga Senpere
Sara Gaston Lopez de la Puente Vitoria-Gazteiz
Roberto Martinez Lazaro Vitoria
Unai Alaña Calleja Santutxu Irakaslea
Beñat Luzuriaga de la Breña Deusto Teknikaria
Eneko Urreta Garcia Bilbo Erizaina
Eneko Napal Villanueva Arizala
Sebastian Lasa Mendiaraz Zornotza Mekanikoa
Amaia Sarrionandia Olabarri Zornotza Irakasle
Jone Escudero Aizpurua Deba
Mikel Escudero Aizpurua Gazteiz
Jesus Mari Sagarna. Bergara
Alicia Sturtso Donostia
Pedro Aurrekoetxea Zornotza
Hegoi Escudero Atxondo
Julen Meabe
Aylan Ferreiro Igorreta
Xabier Zubillaga Lekunberri Udaltzaina
Enara Kamara
Jasone Artola Lasarte Administrativa
Lara Extremera
Cynthia Collado Garcia
Federico Martin Albizu
Amaia Beltza Donosti mekanika
AITOR AJURIA ELKOROBARRUTIA OTXANDIO IKASLEA
Olga bengoa Gasteiz Enfermera
Manuel Rodrigez Fernandez Galdakao Jubilatua
Jesus Arruabarrena Goiria Galdakao Teknikoa
Kepa Ajuria Lorrakol Galdakao Jubilatua
Xabier Orue-Etxebarria Urkitza Galdakao Jubilatua
Estibaliz Apellaniz Ingunza Galdakao Jubilatua
Gorka Beobide Azpeitia Langabetua
Beatriz Peña Rey Arrankudiaga Estudiante
Iñigo Egoskizabal Martinez Bilbo Abogado
Ana T. Cebrian Quintero Oteo T.C.A.E.
Miren Koldobike Garcia Oteo Operaria
Igor Errazquin Martin Errrenteria Mecanico dentista
Joseba Mikel Amundarain Donostia Irakaslea
Fco Javier Gezuraga Telleria Bilbo Pensionista
Ibai Leizea Alonso Donostia Ikertzailea
Asier Abilleira Aldama Donostia Soldador
David Zuamon Iriarte Iruña Ekoizle
XIXILI BENGOETXEA LLONA OTXANDIO IKASLEA
MAIALEN GARAIGORDOBIL URKIOLA OTXANDIO IKASLEA
LORE AJURIA AGIRRE OTXANDIO IKASLEA
LEIRE URIBE BEDIALAUNETA OTXANDIO IKASLEA
JONE ARRUABARRENA ORUNA OTXANDIO IKASLEA
JOSU ARANO GEZURAGA AMOREBIETA-ETXANO IKASLEA
IÑAKI ALBIZUA ASKORBEBEITIA OTXANDIO MANTENIMENTUA
ANE ELEXPURU URIARTE IGORRE ELEKTRIKARIA
IRATI AXPE LARRAÑAGA OTXANDIO IRAKASLEA
ALEX URIARTE OTXANDIO EHUko irakaslea
Miren Alonso Ajuria OTXANDIO IKASLEA
AITOR AJURIA ELKOROBARRUTIA OTXANDIO IKASLEA
GERMAN ALONSO ELKOROBARRUTIA OTXANDIO ATEZAINA
MIKEL AGIRREGABIRIA OTXANDIO INGENIERIA
JUAN CRUZ AXPE LEJARTEGI OTXANDIO JUBILATUA
ALBERTO LLONA URIBE OTXANDIO
Carmen Garcia López Peñiscola Empleada hogar
Loren Loidi Arrizabalaga Donostia Irakaslea
Oihane Terrones Urice Donostia Irakaslea
Jasone Ibarzabal Markina Etxeko langilea
Fermin Heiniche Algorta
Amaia Telleria Algorta Irakaslea
Jasone Bikoan Urtiaga Bilbo irakasle
Iñaki Mugika Donostia Jubilatua
Jasone Aldekoa Zeberio Irakasle
Amaia Diez Eiguren Elantxobe Abokatua
Bego Aretxabaleta Lavin Sopela Administratiboa
Aritz Din Tubet Sopela Turismo
Juan Jose Arrieta Telleria Segura Irakaslea
Ramon Berra ondo GARCIA Iruña Irakaslea
MAIDER. BILBAO ALCIBAR Bilbo Irakaslea
MONIKA SALVADOR AZURMENDI Legazpi Irakaslea
Ramon Ugalde Gorostua Arrasate Jubilatua
Ouroua Zuazaga Clourel Treapagaran Jubilatua
Maria Milagros Igartua Egaña Arrasate Irakaslea
begoña zarandona amorebieta-etxano
ITZIAR MEABE GOIKOETXEA AMOREBIETA-ETXANO IRAKASLEA
ARANTZA MEABE GOIKOETXEA AMOREBIETA-ETXANO IRAKASLEA
OLATZ BERROJALBIZ INTXAURBE AMOREBIETA-ETXANO IRAKASLEA
Raul Saez González Vitoria Comercial
Monika Frades Abadiño Operarioa
Karlos Damian AGIRRE OZIO Vitoria-Gasteiz
Javier Basañez Tellechea Leioa
Amaia Iruskieta Campillo Bilbao
Daniel Bolado Del Rio Santander Profesor jubilado
MIREN BEGOÑA IDIGORAS MUGERZA ZEANURI admin
MARIA ZEDARRI JAUREGI MANTEROLA ZEANURI IRAKASLEA
OIHER OLABARRI PUJANA ZEANURI
ITZIAR MANTEROLA ZEANURI JUBILATUA
XABIER ERREMENTERI ORTIZ BARRIKA BULEGARIA
XABIER ERREMENTERI ORTIZ BARRIKA BULEGARIA
JESUS CORREDOR MILLAN LAUDIO ENPLEGATUA
ALFREDO OLABEGOIA VENTURIN GETXO
JON ALVAREZ ERRAZKIN GETXO
KOLDO PIÑERA ELORRIAGA GETXO
UNAI ALVAREZ BUSTO GETXO IRAKASLEA
JESUS GARCIA GARRASTAZU GETXO
RICARDO GALDOS MANSO GETXO
JON ORTEGA BENITO GETXO
AMAIA MENDIGUREN LANDA BILBO
GORKA ZABALA LOPEZ DE MATURAN BILBAO
ITXASO UNANUE MENDIGUREN SOPELA MEDIKUA
CARMEN CANTABRANA BILBO TEKNIKARIA
JULIA HIERRO GOMEZ GETXO JUBILATUA
MARIA ISABEL URIBARRI LARRONDO LAUDIO JUBILATUA
MARIASUN LARESGOITI PEREZ LAUDIO JUBILATUA
JOSE IGNAZIO ZABALO BILBAO GALDAKO JUBILATUA
YOLANDA LARREA LANDA GALDAKO IRAKASLEA
MAITE ALDAZABAL ETXEZARRAGA GALDAKO IRAKASLEA
MAIPI KORTAZAR EGIZABAL GALDAKO IRAKASLEA
JOSE MARI URIBARRI ATUTXA LOIU MEDIKUA
EIDER AJURIAGERRA ARANA ZEANURI ADMINISTRARIA
GARBIÑE ARANA LARRAKOETXEA ZEANURI JUBILATUA
ANGELA URTURI TRESPUENTES
MARI FELI UGARTE GALDAKO S.L
BEGOÑA BEITIA GALDAKO S.L
BIXENTE AMONDARAIN ARANTZAZU JUBILATUA
ELIAS ARTABE IPIÑA ARANTZAZU JUBILATUA
LOURDES PICON ABASO GALDAKO
JOSU URKIZA AZKUETA BASAURI PEOIA
MARKOS LEJARTZA BEÑARAN GALDAKO KIROL ZUZENDARIA
SEGUNDO IBARRA IZURIETA GALDAKO LANGABEZIA
JUAN ANTONIO MADARIAGA EREAUR GALDAKO JUBILATUA
ESTIBALIZ APELLANIZ INGUNZA GALDAKO GEOLOGA UPV
TOMAS MADINA ETXEBARRIA GALDAKO PERITOA
IRATXE ARANA LARIZGOITIA GALDAKO auxiliarra
PEDRO OGARA URETA GALDAKO JUBILATUA
JOSE RAMON APERRIBAI APELLANIZ GALDAKO JUBILATUA
JOSE RAMON UNDAGOITIA ETXEBARRIA DIMA JUBILATUA
JULEN MENDIA URIARTE ZEANURI JUBILATUA
MIREN BENGOETXEA OLIVARES ZEANURI IRAKASLEA
KARMELE ANGOITIA KANPO ZEANURI IRAKASLEA
MERTXE ANGOITIA KANPO ZEANURI IRAKASLEA
EÑAUT INTXAURRAGA URIARTE ZEANURI IRAKASLEA
ALESANDER GINEA GALDAKO
KARMELE ORMAETXEA GALDAKO JUBILATUA
ANE MIREN ETXANOJAUREGI GALDAKO JUBILATUA
JON LARRAZABAL BENGOA GALDAKO JUBILATUA
JON URRUTXURTU BENGOETXEA ZEANURI IRAKASLEA
MERTXE ORTUZAR IBARRETXE ZEANURI
KARMELE BEOBIDE URIGOITIA ZEANURI IRAKASLEA
IRUNE MENDIA URIARTE ZEANURI IRAKASLEA
karmele zuazo GETXO SALTZAILEA
MIKEL ALTUNA OLANO ZEANURI IRAKASLEA
GARIKOITZ ALDEKOA LARRAÑAGA GETXO
MARI CARMEN MENDIGUREN ZEBERIO IRAKASLEA
KEPA BARAÑANO ALDEKOA LAUDIO IGELTSEROA
EUGENIO ARZUBIALDE ETXEBARRIA DONOSTIA
MARI CARMEN BASTERRETXEA DONOSTIA
HARITZ SUAREZ SANSINENEA DONOSTIA
BLANCA LOPEZ BOROBIA DONOSTIA IRAKASLEA
GARIKOITZ KARRERA GARMENDIA DONOSTIA IRAKASLEA
JOSE ANGEL ERCILLA ARESO DONOSTIA ALBAITARIA
ANGEL ZELAIETA GISASOLA BILBAO JUBILATUA
ARANTZA ZUBUZARRETA ARANTZAMENDI DONOSTIA JUBILATUA
JOSE MANUEL GOROSPE ZABALETA DONOSTIA JUBILATUA
ONORI GERRIKAGOITIA SARASOLA DONOSTIA JUBILATUA
JESUS MARI LARRINAGA ARRIZABALA DONOSTIA JUBILATUA
MIKEL ARRAZOLA ARANZADI DONOSTIA JUBILATUA
MANUEL IRIGOIEN ARANBERRI OIARTZUN JUBILATUA
JOSU TELLABIDE AZKOLAIN DONOSTIA ETNOLOGOA
ANTTON JAUREGIZURIA URIBE ETXEBARRIA DONOSTIA SIKOLOGOA
ARANTZA AMUNARRIZ IRAOLA DONOSTIA FUNTIZONARIA
NAHIA URRUTXUA ARRIORTUA ZEANURI IRAKSLEA
DANI GOÑI IRAZUSTA DONOSTIA IRAKASLEA
UNAI LIZASO SANZ HERNANI AUTONOMOA
JESUS ORMAETXEA AMOREBIETA-ETXANO JUBILATUA
SOLE ZENIKAZELAIA AMOREBIETA-ETXANO JUBILATUA
KARMELE VILLARREAL AMOREBIETA-ETXANO ADMINISTRARIA
ASIER BIKANDI BARRENA AMOREBIETA-ETXANO INGENIERIA
TXABI EMALDIA FERNANDEZ AMOREBIETA-ETXANO HOSTALARIA
OLGA FERNANDEZ AMOREBIETA-ETXANO JUBILATUA
ISAIAS TEJEIRO AMOREBIETA-ETXANO AROTZA
AINARA AROSTEGI BILBAO GERENTEA
KEPA ZALLOETXEBARRIA AMOREBIETA-ETXANO ADMINISTRARIA
JOSEBA ZALLOETXEBARRIA AMOREBIETA-ETXANO Ekonomilaria
JUAN LUIS IBARRETXE AMOREBIETA-ETXANO MEDIKUA
gaizka esparza areitiobiritxinaga AMOREBIETA-ETXANO IRAKSLEA
JANIRE EREÑO AMOREBIETA-ETXANO TEKNIKARIA
ARITZ GUARROTXENA GALARZA AMOREBIETA-ETXANO IRAKASLEA
ANDER AZURMENDI BATIZ AMOREBIETA-ETXANO KOMERTZIOA
IGOR LOPEZ GONZALEZ AMOREBIETA-ETXANO KOMERTZIOA
igone idigoras leibar AMOREBIETA-ETXANO IKERTZAILEA
MIREN PEÑA IRIONDO AMOREBIETA-ETXANO IRAKASLEA
KONTXI EGIARTE ARRIZABALAGA AMOREBIETA-ETXANO JUBILATUA
BELEN BEASKOETXEA GEREDIAGA AMOREBIETA-ETXANO IRAKASLEA
ITZIAR IRAKULIS LOITZATE AMOREBIETA-ETXANO INGINIERIA
PEDRO IRAKULIS ALBIZU AMOREBIETA-ETXANO INDUSTRIALA
jon imanol arrieta AMOREBIETA-ETXANO OSTALARITZA
IBAI ERAUZKIN BILBAO AMOREBIETA-ETXANO IRAKASLEA
XABIER ZARANDONA ZUBERO NABARNIZ MEDIKUA
JOSEBA ZABALA URIARTE AMOREBIETA-ETXANO IRAKASLEA
Josemari Unzueta Unsain ALGORTA JUBILATUA
AINHOA UNZALU ETXABE BILBAO
JON KEREJETA URANGA MUTRIKU GIDARIA
JAVIER GARCIA REOYO BILBAO JUBILATUA
JUAN LUIS ARTABE AMOREBIETA-ETXANO ITZULTZAILEA
IZORTZ AURREKOETXEA URIARTE AMOREBIETA-ETXANO PENTSIONISTA
LANDER URTAZA BILBAO AMOREBIETA-ETXANO IRAKASLEA
IZASKUN GISASOLA GARAIKOETXEA AMOREBIETA-ETXANO GIDARI TURISTIKOA
JUAN RAMON AGIRRE AMOREBIETA-ETXANO JUBILATUA
ANDONE URIGUEN BARRENETXEA AMOREBIETA-ETXANO EKONOMILARIA
ITZIAR BELASKO SAIZ OROZKO IRAKASLEA
BLANCA RUIZ PEREZ DE NANCLARES GETXO LANGILEA
KARI LEDESMA VILLA BILBAO LANGILEA
JESUS IGNACIO SIERRA RODRIGUEZ BILBAO IRAKASLEA
ARITZ ARGOTE LEDESMA DEUSTU IRAKASLEA
JOSEBA ZARATE BILBAO JUBILATUA
MAITE MADARIAGA BILBAO JUBILATUA
MARKEL GAGO BILBAO IKASLEA
AMAIA ANDONEGI BILBAO IRAKASLEA
ANJA SCHUBERT BILBAO IRAKASLEA
DAVID J. FOGARTY LEIOA EHUko KIDEA
MIKEL EZKURRA DEUSTU IKASLEA
MIREN SANZ DEUSTU DISEÑATZAILEA
FERNANDO BADIOLA ARNEDO ONDARROA UPVko irakasle jubilatua
ANDER URIARTE PUJANA AMOREBIETA-ETXANO IRAKASLEA
ANDER UBERUAGA EPALZO AMOREBIETA-ETXANO SUHILTZAILEA
ANDER MANIERDA DUDAGOITIA AMOREBIETA-ETXANO
iñaki kortabarria espilla AMOREBIETA-ETXANO
ALAITZ ETXEBARRIA LARRUZEA AMOREBIETA-ETXANO
PEIO OLANO RAMIREZ AMOREBIETA-ETXANO IKASLEA
ITZIAR AIARTZA GARMENDIA AMOREBIETA-ETXANO IRAKASLEA
JABIER GOIRIA KAPANAGA AMOREBIETA-ETXANO
JON GORKA BARRENA ERAUZKIN AMOREBIETA-ETXANO
KARMELE EREÑO LARRINAGA AMOREBIETA ETXANO
AITZOL UNDABEITIA ENBEITA MUXIKA GASOLINEROA
ARAIZ UNDABEITIA ENBEITA AMOREBIETA-ETXANO ADMINISTRARIA
JOSU AJURIA ARMENDARIZ ABADIÑO IRAKASLEA
JESUS ITURRARAN URTIAGA AMOREBIETA-ETXANO JUBILATUA
RUPER LEKUE BERNAOLA IGORRE MUSIKARIA
EDER SOLA BASTIDA SOPELA IRAKASLEA
ARITZ ONAINDIA MARTINEZ SOPELA HISTORIALARIA
AZIBAR GABIÑA ZALBIDE MARURI KALITATEKO TEKNIKARIA
Josu Arrieta Yarritu Amurrio IRAKASLEA
MAITE SALABERRIA IRIZAR DONOSTIA
HOSE ANGEL AGIRRE ELUSTONDO DONOSTIA
ANGELES BENGOA ALBISU DONOSTIA
AMAIA GAINBERRI TXINTXURRETA DONOSTIA
NEKANE MARITXALAR PIKAZA DONOSTIA
AINARA MAYA URROZ IRUN
AINGERU EZKERRA ANDUEZA DONOSTIA
iñaki arzak arantzamendi DONOSTIA EKONOMILARIA
LUIS GEREKA BARANDIARAN DONOSTIA MEDIKUA
Victoria DONOSTIA
JOSE IGNACIO INDABEREA PUY, DONOSTIA
JOSEBA SOLOZABAL OLAITZOLA DONOSTIA HISTORIA IRAKASLEA
LOURDES ARRUTI PEÑA DONOSTIA ITZULTZAILEA
FRANCISCA ARANJUELO BERRAONDO DONOSTIA DENTISTA
JAVIER BELZA AYERBE DONOSTIA
ARANTZA BERASATEGI DONOSTIA IRAKASLEA
JOXE ARCE OCON DONOSTIA JUBILATUA
LUIS MANUEL ETXEBERRIA URRETABIZKAIA DONOSTIA
EDURNE BARANDIARAN ARRATIBEL DONOSTIA
ERRUBEN EGAÑA ZUMETA DONOSTIA DDD
JESUS MARI ARANGUREN OLANO DONOSTIA DDD
IKER GARDOKI RENOBALES GERNIKA ADMINISTRARIA
XABIER GONZALEZ SANTAMARIA ARRIGORRIAGA ADMINISTRARIA
YOLANDA GERMAN LOPEZ DURANGO ADMINISTRARIA
JON GARRO LARRAURI BILBAO KOMERTZIALA
LARRAITZ UGARTE URRUTIA SOPELA ADMINISTRARIA
NEREA GOROSPE ARZUBIAGA SOPELA IRAKASLEA
AMAIA BARRAGÁN ELORZA SOPELA AUTONOMOA
RIKARDO GARAGARTZA ARRIETA SOPELA BANATZAILEA
NAGORE ARGOITIA CASTRO SOPELA EKONOMILARIA
IXONE GOMEZ MENDIKUTE BARRIKA FISIOTERAPEUTA
IDOIA MARCELLAN BARACE BARRIKA IRAKASLEA
ARITZ MOMOITIO ZULAIKA Sopela INGENIARIA
MARC JULIA MANRESA SOPELA MEDIKUA
EGOITZ SIERRA URIA, BARRIKA IRAKASLEA UPV
CYNTHIA PARIANA RETAMOZO AMOREBIETA-ETXANO IKASLEA
IKER BERGANZO ZARATE AMOREBIETA-ETXANO ENPRESARIA
OSKAR LANGARA LAZARO AMOREBIETA-ETXANO EROSKIKO KOOPERATIBISTA
ANGEL PEREZ FERNANDEZ AMOREBIETA-ETXANO TEKNIKARIA
IZORTZ AURREKOETXEA URIARTE AMOREBIETA-ETXANO TEKNIKARIA
FERNANDO LOPEZ LOPEZ AMOREBIETA-ETXANO TEKNIKARIA
GOTZON CENDOYA ECHABURU URDULIZ
MIREN LATORRE ARRAUSI GORLIZ IRAKASLEA
ASIER MENTXAKA ZALBIDEA GORLIZ MENDIKO GIDARIA
EIDER LOPEZ AURREKOETXEA SOPELA INGENIARIA
AINHOA CURIEL RAPOSO BARAKALDO LANGABEZIAN
ARIADNA HERNANDEZ CASTRO SOPELA IRAKASLEA
LEXURI AYARZA ORTEGA SOPELA KOMUNIKAZIO TEKNIKARIA
LAURA DE LA HOYA ALTONAGA SOPELA HEZITZAILEA
ENDIKA MADARIAGA OLAZAR GERNIKA ADMINISTRATZAILEA
JON ANDER BERISTAIN SAEZ PORTUGALETE MENDIKO GIDARIA
KOLDOBIKA VADILLO ASTIKA BARRIKA IRAKASLEA
PATRICIA HERRERA GOMEZ SOPELA ERIZAINA
MONICA GONZALEZ BILBAO SOPELA JANTOKIKO LANGILEA
GURUZNE CARRASSON TORRONTEGI SOPELA ZINEGOTZIA
AINTZANE LIBARONA BONAETXEA BARRIKA IRAKASLEA
JOSEBA LEGARRA GARCIA SOPELA INGENIARIA
TAMARA MELLADO DE DIOS SOPELA IRAKASLEA
MAIA LETAMENDI ONZAIN GETXO IRAKASLEA
ARITZ IBASETA ABURTO DERIO FRESADOREA
NAIA AYO MENTXAKATORRE GORLIZ ERIZAINA
GAIZKA PASTOR ARECHABALETA AMOREBIETA-ETXANO TEKNIKARIA
URKO AMPUDIA FERNANDEZ AMOREBIETA-ETXANO TEKNIKARIA
ANDER BASALDUA CASTELLANOS SOPELA ANTZEZLEA
JORGE ZUBIETA CERMEÑO SOPELA IRAKASLEA
GERMAN FERNADEZ TORIO urduliz
IÑAKI LANDAZABAL GETXO LANGILEA
ASIER SANZ LATORRE SOPELA IRAKASLEA
IKER INURRIETA LEIOA
JOSE MARIA MALILLOS ZABALA SANTURTZI JUBILATUA
ROSARIO ALONSO HERNANDEZ SANTURTZI LANGABESIAN
FRANCISCO JAVIER LIZARRALDE GARCIAECHAVE ERRENTERIA JUBILATUA
AMAIA BASALDUA GALDAKO IRAKASLEA
GOTZONE BILBAO MEZO AMOREBIETA-ETXANO IRAKASLEA
PABLO ARRIETA AIZPURU DONOSTIA AHOLKULARIA
JESUS FELIPE ARRIAGA IBARRA IURRETA KAZETARIA
CARMELO ARECHEDERRETA ZABALA DURANGO JUBILATUA
INES PORO SANCHEZ ESKORIATZA LANGILEA
HAIZEA ARANA CARDENAL ESKORIATZA IRAKASLEA
CRISTINA CARDENAL GARCIA ESKORIATZA LANGILEA
IÑAKI ZAPIRAIN OLACIREGUI ERRENTERIA BASERRITARRA
MARIA ANGELES LARRETA GOÑI ERRENTERIA IRAKASLEA
AINARA MAYA URROZ IRUN EUSKAL OLERKARIA
NEKANE UMEREZ LAZKANO ABADIÑO EDITOREA
JON ANDER ZELAIA ARIETA-ARAUNOBEÑA ABADIÑO ABOKATUA
JOSE EMILIO AMANTEGI DUÑAITURRIA DURANGO IRAKASLEA
NAROA OGANDO UBIRIA LEKEITIO IRAKASLEA
AMAIA ELORRIAGA AIESTA DURANGO IRAKASLEA
ARAITZ GARAITA ARZA DURANGO IRAKASLEA
JESUS ARIZTEGI LARRAÑAGA ELORRIO JUBILATUA
MARIA JESUS ATXALANDABASO IARRITU GERNIKA JUBILATUA
ANE BELAUSTEGI IBARLUZEA DURANGO IRAKASLEA
SAIOA IRRIBARREN MUÑOZ SOPELA ANTZEZLEA
KARMEN ARIZMENDI BASTERRIKA URDULIZ JUBILATUA
ANGEL ALKORTA BARRENA SOPELA JUBILATUA
OIER ALDEKOA LARRAÑAGA BILBAO MUSIKARIA
BEATRIZ QUINTANILLA BILBAO IRAKASLEA
Xabier Gaztanaga Galarraga Zumaia Ingeniari Industriala
Andrea Iparragirre Lopetegi Lezo Euskal ikasketak
Jone Michelena Elizondo Euskal ikasketak
Itzale Laka Solozabal Deba Ikaslea
Jon Aramayo Hormaechea Markina-Xemein
Carlo Gonzato 6864 Arzo (TI – Suitza)
Maria Dolores Mendez Ormaetxea Sukarrieta
Jaime Monasterio Blasco BIlbo
Eduardo Galarreta Ruiz Logroño Pensionista
Teresa Anso Jubilado
Bernar Jiménez García Barcelona Consultor informático
Jon Aramaio Hormaetxea Markina-Xemein Irakaslea
Josu Vazquez Aranburu Bilbo
Saioa Beobide Arza Bilbo Irakaslea
Raúl Sáez Gonzalez Vitoria
Mikel Ariztegi Pérez Donostia Comerciante
valentin gomez querejeta Eskoriatza
Yago Terroba Souto Madrid Arqueologo
Mikel Estanga Otermin INTZA (ARAITZ)
Roberto Carlos Molina Hernandez Terrassa Trabajador
Ana Lopez Portugalete
JOSEBA ANDONI MENDIZABAL SOTA KARRANTZA HARANA ARBORISTA
Ainara Aldazabal Onaindia Markina-Xemein Aholkularia
Iñigo Ruiz Gauna Portugalete Tabernaria
Amaia ALBONIGA MADINA Leioa Pentsioduna
Silvia Argüello Pintado Valladolid Administrativo
eneko aiala Bilbao Arkitektoa
Laurentzi Hormaetxe Gezuraga Lezama Nekazaria
Guillermo Barcina Marko Isaba Navarra hostelería
Txomin Lozano Diez
Felipe Sánchez Mascuñano Las Rozas de Madrid
DANIEL TOBÍAS LOBSTO VITORIA-GASTEIZ DOCTOR EN CIENCIAS
Joseba Illarramendi Rezabal Zestoa Zestoako San Juan Fundazioko Zuzendaria.
Pedro María Iparraguirre Gainza Kanpezuko Santi Gurutze
Ana Maria Ortega Martinez Kanpezuko Santi Gurutze
goio sanz arranz Larrabetzu teacher
Averi Frazier Averi Frazier Averi Frazier
Alain Ruiz Bilbao Ingenieria
Jon Zorroza Bilbao Ibarrangelu
Ugaitz Garmendia Saldias Ordizia Muntatzailea
Jokin de Pedro Perez
Christian Reinicke Urrutikoetxea Algorta Arte Ederretan lizentziatua
Joxe Olazabal Oiarzabal Azpeitia Langilea
Jon Muniain Agote. Erandio Langilea
Maria Lourdes López de Munain Teres Vitoria-Gasteiz Enfermera
Xabier Aierbe Ibargutxi Legazpi Irakasle
Iñaki Idigoras Igartua Oñati Ingeniaria
Gorka Setien Berakoetxea Hernani Zaintza lanak
Saioa Urrutia Larrañaga Leintz Gatzaga Liburuzaina
Txaber Larreategi Aranburu, EA
Maddi alvarez forcada Donostia Lizentziatua
Juan Mari Martinez Txoperena Iuña-Pamplona Restaurador de Bienes Culturales
Otilia Otxoa Iriarte Aia
Carlo Gonzato 6864 Arzo (TI) Suitza
Gustavo Muñoz Barrutia Pamplona
Juan Garcia Mugica Vitoria Gasteiz
Maritza Elliott Maritza Elliott
KELEMEN GARCIA BARBERO SOPELA
Olatz Urigoitia Zeanuri Ikaslea
KEPA CARBAJO LAORDEN PORTUGALETE ENPLEGU TEKNIKOA
Alberto Akarregi Muniategi Lekeitio Fp2
Iñaki Martín Gorostiza Bilbo Suhiltzailea
Maider Intxaurraga Uriarte Zeanuri Ekonomista
Xabier Rico Iturriotz Vitoria-Gasteiz
Pedro Maria Martinez de Lagos Moraza Bilbao Irakasle jubilatua
Inmaculada Barbero Acedo Bilbo Jubilatua
Zigor Agirrezabala Vitoria Tolosa Diseinatzaile Grafikoa
Patxi Xabier Odriozola Ezeitza Artatza Erribera goigtia Araba Antropologoa eta irakaslea
Arkaitz Argandoña Lopez Barañain
Mikel Mirena Arribas Amestoy Trebiñu Teknikari laguntzailea
Iñigo Barrenetxea Sangrador Elgoibar Tecnico superior
Jon (Mikel) Arano (Aramendi) Ordizia Idazle eta kazetari ohia
CARLOS Trénor Dicenta Donostia Abogado jubilado
Asun Navaridas Navaridas Samaniego Aux.admimintración
reinaldo jaio ugalde bilbo administrazioko goi-mailako teknikaria
Raimón Tarín García Cheste (Valencia) Profesor de Secundaria (Geografía e Historia). Jubilado
Jesus Mari Lasa Barandiaran Donostia Itzultzailea
Haritz Arabaolaza Landa Arrasate Irakaslea
Eneko Bilbao Arbide Bilbao
nekane alkorta BILBAO langilea
Sergio García Mujika Bartzelona Informatikoa
Fernando Ruiz de Apodaka Camara Izarra
aitziber sagarminaga abad bilbao
Nekane Garmendia Garmendia Ordizia
Agurtzane Garmendia Garmendia Urnieta Irakaslea
Peio Garmendia Garmendia
Beñi Agirre Oiartzabal Hernani Euskara irakaslea
Erlantz veganzones Salvador Arrigorriaga Atezaina
Maddi Alvarez Donostia l
Juan Carlos Guridi
Dorleta Guzman Muñoz Gasteiz Zientzietan Lizentziatua. Fisika
JABIER SAN MILLAN LARRUZEA Trapagaran CELADOR OSAKIDETZA
Miren Begoñe Abad Torrontegi Bilbo
Lander Sagarminaga Abad Bilbo
Juan Carlos Ruiz Rodriguez Abadiño Biologian lizentziatua
Maria José Sagasti Lacalle Dicastillo Profesora
Arturo Hermoso de Mendoza Errea Iruñea espeleologoa
josu eseberri lopez Garralda sukaldaria
ROBERTO ERRASTI ARRASATE
Javier Segura Murillo Amurrio Profesor Jubilado
Luis Miguel Blanco Rodriguez Oiartzun Jubilatua hezkuntzatik
Luis Sogorb Samaniego Vitoria-Gasteiz
GONTZAL LOPEZ LOPEZ BILBO EUSKARAREN NORMALIZAZIOKO TEKNIKARIA
Juana Mari Sainz Soldevilla Vitoria -Gasteiz
Patxi Iturmendi Munduate Ordizia
Iñaki Martikorena Intxaurburu Usurbil Ingeniero
Iñigo Barrenetxea Sangrador Elgoibar Tecnico superior
Jon (Mikel) Arano (Aramendi) Ordizia Idazle eta kazetari ohia
CARLOS Trénor Dicenta Donostia Abogado jubilado
Asun Navaridas Navaridas Samaniego Aux.admimintración
reinaldo jaio ugalde bilbo administrazioko goi-mailako teknikaria
Raimón Tarín García Cheste (Valencia) Profesor de Secundaria (Geografía e Historia). Jubilado
Jesus Mari Lasa Barandiaran Donostia Itzultzailea
Haritz Arabaolaza Landa Arrasate Irakaslea
Eneko Bilbao Arbide Bilbao
nekane alkorta BILBAO langilea
Sergio García Mujika Bartzelona Informatikoa
Arantza Goenaga Andueza Astigarraga Profesora de Formación Profesional
JOSÉ LUIS URTARAN ARTEAGA VITORIA GASTEIZ DIRECTOR COMERCIAL
Alejandro Arrieta Malaxetxebarria Markina-Xemein Baserritarra
Lide Azkue Iruretagoiena Markina-Xemein Itzultzailea
Bixente Zulaika Irureta Itziar Jubilatua
Eukeni Andoni Sustaeta Oianguren Mutriku Dependentzia Zaindaria
Jesús Aparicio de Castro BILBAO IRAKASLEA
ANTTON JAUREGIZURIA Donostia Psikologoa
Julen Begiristain Baztan Andoain Irakaslea
Bittor Hidalgo Eizagirre Donostia Irakaslea
JOSE AGUSTIN ARRIETA UGARTETXEA DONOSTIA Idazlea / Filologia Erromanikoan lizentziatua
Miren Kistine Berra Lertxundi Lesaka FP 2
Joseba Irazabal Obieta Gernika-Lumo Ekonomia Zientzietan Lizentziatua
Amaia Zinkunegi Zipitria DEBA Euskara teknikaria
Jone Elizalde Lujanbio Pasaia Irakaslea
FERNANDO HERRERO GOIENETXEA IRUN BILTEGIZAINA
Inaki San juan Bilbo Antropoloa. Kultura ekoizlea
Andoni Montes Agirre Araia, Asparrena gidaria
AITOR OLABARRIA ORGAZ BERGARA
AIERT LIZARRALDE ORTIZ DE ZARATE BERGARA
Eduardo Samaniego Bergara
Iban Perez Pison Bilbao
Pedro de Viana Vitoriagasteiz
Francisco Etxarte Sukarrieta
Itsaso Larrieta Sukarrieta
Joseba Andoni Arrue Saizar Lizartza
Daniel González León Berriozar (Nafarroa)
Jesús María Egurrola Zabala Lekeitio
Juan Andres Argoitia Urkiola Eibar
Milagros Jauregi Eguen Durango
Uribarri Egia Jauregi Durango
Martin Egia Txurruka Durango
Pablo Egia Jauregi Durango
Jone Astola Gisasola Bilbao
Martin Egia Jauregi Durango
Jon Azkoaga Ugalde Arrasate
Leopoldo Bárcena Bilbao
Hugo Cano Azedo Gasteiz
Mariana Belotto Evangelista Vitoria-Gasteiz
Jone Garai Erdozia Bizilekua: EEBB
Libe Martínez Etxabe Arrasate
Iñaki Ibarluzea Ortueta Amurrio-Araba
Joxe Anjel Idigoras Oñati
Luis Mari Zurikarai Areitioaurtena Zaldibar
Ainara Martínez Gonzalez Bilbao
Ana Maria Ortega Martinez Kanpezu
Jesús Olabe Sololuce Eibar
Lourdes Gorricho Labiano Sorturen. Navarra
MIGUEL LARRAYOZ lizaso
Saül Benavent Clari Polinyà de Xúquer 46688 València
Jose Inazio Oiarbide Alustiza Orio Irakaslea
Eli Igarzabal Erostegi HERNANI Irakasle erretiratua
Begoña Oleaga Erdoiza Vitoria-Gasteiz Lda. Antropologia Social y Cultural
Imanol Olabarria Bengoa Vitoria-Gasteia jubilado
pello varela Araia Zine Gidolaria
Javier Zamajón Lizarralde CÁCERES
Pello Etxebeste Mendarte Zarautz Fotografo
jone elezcano sojo zaratamo Historia del arte
javier segura murillo amurrio irakasle
Mikel Mirena Arribas Amestoy Trebiñu Osasun teknikaria
Kristina Beorlegi Karlosena Iruñea atezaina
david rasines oribe vitoria-gasteiz sindikalista
Andoni Zulaika Arantza Irakaslea
Francisco Javier Vicente Galbete Agurain
Jon Mercero Etxabe Lasarte Oria
Juan ARRIOLA ALTZIBARARETXULUAGA FUENLABRADA Jubilado
JULIO OSCAR BASURTO ARCAUTE GASTEIZ DELINEANTE PROIEKTUGILEA
Luis María Martínez Garate Donostia Ingeniero Superior de Telecomunicación (Jubilado)
Luis M Blanco Rodriguez Oiartzun Profesor
Josemari Plazaola Erostarbe Donostia Albaitaria. Jubilatua
Juana Mari Sainz Soldevilla Vitoria -Gasteiz Erretiratua
Eider Bilbao Aresti Bilbo Medikoa
Gilen Mejuto Garcia Bilbo Itzultzaile
Ander Askasibar Iñurritegi Urretxu Bertikala
Luis Artola Ibargurea Getxo Ikaslea
Nahikari Santano Urkidi Ziortza-Bolibia Marketik Digitala
Alberto Ruiz Diez Itsasondo
Izaskun Larrakoetxe Intxaurraga Arrankudiaga Irakasle
Susana Mendez Lertxundi Laudio psikologo
Begoña Cosgaya Manrique Laudio Irakasle ohia
Jose Blanco Gomez Laudio Operarioa
Nora Axpe Saez Leioa Aux-Adua
Aitor Iturrieta Ruiz Iruñea Irakasle
Mikel Ugarte Zarautz Musikoa
Jurdana Ochoa Lopez De Etxezarreta Errenteria Irakasle
Antton Mari Aldekoa Otalora Iurreta
Txeaber Odiaga Iturriaga Iurreta Ikaslea
Amor Odiaga Galletebeitia Abadiño Tornulari
Ibai Vega Arrieta Mungia Teknikoa
Ana Ayesta Lopez De Letona Usansolo Irakaslea
Eider Olamendi Bilbao Usansolo Infor-Tekni
Javi Etxebarria Arregi Bilbo Irakasle
Joseba Agirre Getxo Irakasle
Josu Zelada Aguriarrega Otxandio Musikari
Jone Dorronsoro Dorronsoro Legazpi Kultur Teknikoa
Miguel Angel Iraeta Legazpi Txoferra
Ander Sagardoy Mugika Durango Konstrutorea
Jule Costa Mendia Ziordia Sukaldari
Urtzi Azkargota Olazti Tornero
Alaia Oyarbide Donasti Ikasle
Laura Diez Gasteiz Ikasle ikasle
Andone Ceciaga Gasteiz Ikasle
Amets Oteiza Altsasu Ikasle
Pantxika Austegi Sedano Tutera Irakesle
Jon Ribero Perez Barakaldo Ikasle
Gizka Areitioaurtena Ugartuburu Bermeo Irakasle
Jesus Naberau Naberau Bilbo Itzultzaile
Josune Hernandez Basilio Bilbo Irakasle
Josune Kosgaia Manrique Garai
Gaizka Garitano Gonzalez Donosti
Jon Arcelus Beti Donosti
Fausto Berazadi Etxabe Zarautz Irakasle
Ekaitz Urretxu Ruiz Amurrio Irakesle
Kari Ledesma Villa Bilbo Azministratibo
Igor Irungarai Altzuri Leitza Irakesle
Luz Marina Luna Diaz Bilbo Autonomo
Luis Barañano Zenikazalaia Durango Ingeniero
Bakarne Begoña Larrabe Galdakoa Irakesle
Gabril Valin Marzan Usurbil
Arkaitz Estiballes Ormaetxea Galdakoa Bertsolari
Urtzi Ihitza Sainz Bilbo Ikerle
Aldaburu’ eta Aizpurua’tar Patxi Bilbo Ertzaina
Enrique Lopez Garcia Portugalete Irakesle kaleratu
Oskar Ezkerro Preciado Vitoria-Gasteiz Autogintza
Eneritz ingunza echevarria Laudio Haur hezkuntza
Mikel Gandarias Jaio Durango Medikua
Josu Landabidea Nuñez Durango
Ieltsu Llona Mungia
Oihana Arratibel Elizegi Mungia Erizaina
Josune Agirre Mungia Irakaslea
Concepcion Martinez Estivariz Donostia Jubilatu
Jose Ignazio Lopez Luzuriaga Donostia Musikari
Jon Landabidea Aranburu Durango Irakaslea
Oier Nuñez Ruiz Sopela Mendiko gidaria
Karmen Gainza Uranga Gernika Irakaslea
Beñat Flores Gortxegi Eibar TK. Elek.
Aitor Zabala Atxa Eibar Tekniko mar,asconsoieat
Justine Qirostel Baiona Irakaslea
Txema Herrero Castro Urdiales Tekniko
Maddii Isasi Azkarraga Amurrio Ikaslea
Asier Ussia Arberas Amurrio Ikaslea
Josu Artetxe Esperanza Aiara Ikaslea
Asier Rubio Aiara Ikaslea
Leire Agirre Sesmilo Bolibar Irakaslea
Aitor Leiza Albordi Zumaia
Pilar Rodrigez Durango
Juan Mª Legorgura Durango Funtsionarioa
Jon Gorriño Lumo EHU ko Irakasle – ohia
Eneritz Ugarriza Lado Laudio Medikua
Andoni Larrea Uribarri Orozko Irakaslea
Ana Mezo Basaras larrabetzu Pentsionista
Jose Antonio Lekue Jauregi larrabetzu Baserritarra
Jose Luis Lizadia Askondo Durango Jubilatu
Maria Jesus Atxalandabaso Iarritu Gernika Jubilatu
Ane Belaustegi Ibarluzea Durango Irakaslea
Maite Aranburu Dertiano Durango Pentsionista
Pablo Kormenzana Lumbreras Uharte Administraria
Juncal Galetx Lesaka Uharte Administraria
Edurne Santo Madariaga Iruña Autonomo
Ander Larunbe Anderson Iruña Itzultzaie
Espe Garcia Muga Tafalla Autonomo
kontxi ibañez bujanda Leza funcionaria
Jesus Mª Cabello Acebes Irakasle
Oihana Arana Cardenal Eskoriatza Ikasle
Juan Luis Esperesate Andres Eskoriatza Langile
Maria Jesus Arrieta Aizpuro Mungia Irakasle
Goio Garcia Arranz Mungia Marmolista
Joseba Urazurrutia Landaluce Mungia
Ana Goitia Blanco Mungia
Miren Argia Goitia Blanco Mungia Jubilatu
Joseba Urazurrutia Goiti Mungia Maisu
Montse Altsasu
Kontxi Arregi Uribe Altsasu
Maite Garcia Pocanco Hondarribia
Edurne Iturralde Ormaetxea Altsasu
Soraya Ibañez de Opacua Altsasu
Pepita Albiezu Azpeitia Etxeko Lanak
Mª Jesus Agirre Olaberriz Auxiliar
Jose MIigel Abilla Olabaria Teknikoa
Olatz Gomez Altsasu Teknikoa
Julen Medel Berriozar A.P.G,I.
Jon Morentia Astika Auxiliar
Maite Aguinaga Irigoyen Iruña Jubilatu
Josefina Erviti Altsasu Osakidetza
Idoia Rodrigez Mercero Gasteak Irakasle
Leire Iparragirre Ortega Kanpezu Deseinatzailea
Blanca Esther Vaquero Orereta Comercio
Xabier Martin Udaetu Orereta Comercio
Esteban Llodio Ganboa Arrasate Jubilatu
Esteban Llodio Ganboa Arrasate Jubilatu
Unai Abauzabalegi baskaran Iruña Irakasle
Jabier Barbarin Lizarra Gidaria
Olatz Gorrotzategi Muxika Azpeitia Jubilatue
Mertxe Ziardegi Iriarte Aretxabaleta Irakasle
Maider Urriza Lahldalga Villabona
Ruben Saenz Azkona Oteiza
Irati Lizabe Bermat Berriozar Ikasle
Cristina Goñi Lizarrondo Loza Ikasle
Asier Costa Chavero Berriozar Ikasle
Jabier Gurrutxaga Azpeitia Langile
Ricardo Ortega Gonzalez Lasarte Funzionario
Jose Mª Irazoz Elizondo Altsasu Langile
Elena Tapias Bilbo Senatori
Roberto Ugao Jubilatu
Roberto Ugao Jubilatu
Ione Ariznabarreta Elgoibar Etxeko Andrea
Usue Sedano Donosti Irakasle
Mª Enriqueta Zaballa Eibar Gelduta
Narciso Orti Beltran Bilbo Operario …
Kenari Jon Gurutze Arrate Bilbao Markina- Xemein Langile – Autonomo
Ainhoa Olano Garmendia Hernani Admin. Publikokob.Funtzionaria
Ascin Muro Gurreia Tafalla
Josu Garcia Cariñema Tafalla
Josune Agirre Dorronsoko Beasain
Xabier Elortza Gorrotzategi Zarauntz
Mertxe Unsandizaga Legarra Zarauntz
Arantza Aizpuru Arruti Zarauntz
Martxelin Aizpurna Agirre Zarauntz
Maria Barandiaran Altsasu
Julia Perez Larza Huesca Dependieta
Rodolfo Boug Yerro Lerin Mekaniko
kepa Olaiz Odriozola Oiartzuz Jubilatu
Olga Leibar Mendarte Oiartzun Irakasle
Karmele Salazar Aezkoa
Añarbe Kalonje Estibariz legorreta Irakasle
Nekane Nuñez Altsasu
Amaia Idiazabal I
Maribi Iparragirre Idiazabal Pedadogia
Antonio Irastortza Lazkao Erretoetz
Santi Zelaia Altsasu
Jose Julio Ortinez Bilbo Jubilatuta Hezkuntza
Inazio Arregi Gordoa Oñati ekonomolaria
Alazne Korta Errenteria
Imanol Aizkorreta Errenteria
Ane Otermin Ijurko Altsasu
Asier Gonzalez Larrañaga Aitsasu
Julen Alonso Uribe Aitsasu
Edurne Bringas Egilior Iruñea
Imanol Ostolaza Esnaola Orereta
Maria Lurdes Ilundain Gainza Berriobeiti
Angel Mari Gainza Iruña
Blas Irigoien Iruña
Jose Luis Ugalde Mugika Billabona
kontxi Estomba Larraza Donosti
Estibaliz Bagueno Garcia Alaiza
Gregori Otxoa Agirre Azaitza
Martxel Ansa Oiartzun
Albaro Garcia Fernandez Ortuella
Amaia Uskola Mendieta Getxo Abokatua
Mª Teresa Soria Altsua
Mª Antonia Gastaminza Altsasu
Goraintzi Iirastortza Aldonondo Lazkoa Enpleatu
MªCruz Aldamondo Eskisabel Lazkao Jubilatu
Ixabel Iparragirre Mujika Idiazabal
Ainara Gonzalez Hervas Sarriguren
Xabier Esparza Leibar Sarri Guren
Ziortza Etxebarria Olabarria Zeberio
Arantza Galdos Erriondo Orereta
Elvira Mendizabal Donosti
Ane Lopategi Murua Donosti
Aitor Goikoetxea Betelu
Xabier Urrutia Arrasate
Fco. Jabier Paz Altsasu
Ana Maria Fernandez Kakaiku
Aiboa Casares Etxebarria Iruña
Sava Suscia Susca Viana
Gonzalo Sainz Rodrigo Viana
Jose Fernandez Alsasua
Mª Magdalena Veliz Alsasua
Josu Maiz Preciado Kadreita
Leire Legarreta Larrabeitia Kadreita
Fernando Gerriko Goia Alsazu
Anton Martinez Azpeitia Langabezia
Arantza Lizarralde Madariaga Beasain Langabezia
Nahia Esnaola Lizarralde Beasain Irakasle
Jaione Santonario Aitsasu Irakasle
Joseba Amigorena Atarrabia Gazteria Teknikaria
Ainhoa Etxebarria Ollakarisketa Ikasle
Rosalia Cambra Arana Sn .Martin Jubilatu
Estibaliz Garcia Areatza Irakaslea
Janara Parra Sarriguren
Kati Oiarbide Ansa Barañain Pentsionista
Andoni Lasa Michelena Barañain Pentsionista
Xanti Muñ0z Altsasu Pentsionista
Asier Chaparro Altsasu Irakaslea
Donal Donoghue Ireland(Irlanda) Segurtasuna
Ane Fernandez Rived Burlata Dietista
Arane Usarbarrena Ekita Burlata Langabezian
Ernesto Mguel Leiza Urrestarazu Bakaiku Autonomo
Nekane Madariaga Getxo Irakaslea
Mª Aranzazu Lejarreta Berriz Irakaslea
Jose Mª Arrieta Diaz De Zerio Bargota Herrero
Pando Agirre Azeiza Errezil Jubilatu
Junkal Olaondo Agurain
Joana Lasa Erle Oñati Irakaslea
Ion Lopez Santamaria Oñati Udalteknikari
Gema Andueza Mitxelena Hernani Dekoraitzale
Jabier Fernandez Ortez Iruña Carretillero
Asier Huerta Girones Burlata
Raquel Ortega De Diego Iruña Sukaldari, Laguntzaile
Xabier Jimenez Garmendia Kanpezu Electroniko
Inazio Gorriti Bakaiku
Nicolas Urrutia Eugi Jubilatu
Tomas Tabar Berrundo Mutilbia Jubilatu
Mertxe Cayuelo Iturriza Mutilba Ilapandegi
Goya Camba Arana —— Jubilatuta
Kepa Intxaus Larramendi Igorre Tabernaria
Miria Aumaitre Radiologo
Itziar Orua Cosbaille Iruña Ausiliar Enfermeria
iñigo Asiain Dia De Arizabeitia Iruña komertziala
Aitor De Paul De Paula Donostia Kormetziala
Alain Gutierrez Ortiz Bilbo Irakaslea
Santo Mendizabal Ibarra Jubilatu
Andoni Agirre Arai Gidaria
ikerne eizmendi lecanda Bilbo
J.k Gorrategi
Oskar Madinabeitia Medrano Aretxabaleta Irakasle
Manu Etxebarria Terron Bilbo
Ibon Urkia Martinez Lahidalga Atxabalz
Oier Aranzabal Uriarte Tolosa Irakasle
Rosa Elisburu Oianguren Atxondo Irakasle
Pablo Zabalza Iruña
Miguel Aristorena Iruña
Lurdes Anpo Etxeberri Luzaide Gizarte Zerbitzua
Jose Foc Goldaraz Lizasu Iraizotz jubilatu
Isidor Ugarte Iturralde Langile
Iñaki Zubeldia Irazusta Asteasu Bus- Gidari
Conchi Juamicorena Perocher Ibarra Jubilatu
Itziar Benavent Arteche Aretxabaleta Irakasle
Ana Tudanka De La Guardia Bilbo
Jose Angel Ayerra Iruñea
Mercedes Perez Baguedano Iruñea
Jose Miguel B…
Mikel Fanegas Pombar Oiartzun
Gorka Cobos Sueiro Eibar
Haizea Fernandez Uriarte Eibar
Ander Azparren Arteaga Lizarra
Enkarni Valencia Garcia Lizarra
Juan Ramon Atsasu
Jose Ramon Arnaiz Oiartzun
Bixente Goñi Goillen Etxarri-A
Sagrario Mozo Unanue Parado
Alberto Ruiz Zuazo Beasain Jubilatu
Etchebehere Grazi Ortzaize Jubilatu
Andoni Marcuello Gainzarain Aretxabaleta Jubilatua
Lurdes LLodio Larrinaga Aretxabaleta Jubilatua
Blanca Itoiz Goikoetxea Gasteiz Irakasle
Ana kaiola Iturriza Barrika Irakasle
Eierne Elizondo Dadebai Oiartzun Hezk. Laguntza Especialista
Erlantz Eceiza Garcia Hondarribia Baserritar
Amparo Etxave Altuna Tolosa Langile
Cayetano Otegi Tolosa Pensionista
Monika Reyes Egia Tolosa Komertziala
Reinaldo Jaio Ugalde Bilbo Abukatu
Mª Lourdes Garmendia Bengoetxea Oiartzun Eskulana
Isabel Amutxastegi Alonso Ondarroa
Ander Etxaburu Aizpurua Ondarroa
Marisol Bernabeu Bizkia
Leticia Molina Rodrigez Iruñea
Andoni Barreña Agirrebeitia Durango
Toni Iragi Romero Iruñea Irakasle
David Martin Marañon Gorliz
Jose Mª Rekarte Agurain
Ildelfonso Garcia de Eulate Murgialdai Eulate Jubilatu
Miguel Garcia de Eulate Murgialde Eulate Jubilado
Jose Luis Martin Aitsasu Operario
Marcos Alvarez Basart Altsasua Historiador
Aritz Huitzi Hernani Montadore
Sheila Vila Iruña
Izaskun Arrue Etxeberria Andoain
Jon Costegi Agurre Aitsasu Ikasle
Ana Pildai Zabala Donosti
Patxi Atela Salamera Lizarra
Jon Etxebarria Alonso Lizarra
Ruben Beorlegi Ulibarri Iruña
Carlos Parra Toro Sarriguren
Nerea Zulaika Orozko Sarriguren Irakasle
Bakarne Urreaga Etxebarria Hernani
Javier Canellas Amescoa Bergara
Nerea Alzelai Alberdi Bergara
Maite Abendibar Bengoa Abadiño
Rosa Mª Oleaga Atxondo
Betelu Maite Miarritze
Amada Itza Sainz Zorrotza deneterik ikasteko perst
Unai Barroeta Atxa Zornotza Teknikaria
Pello Amantegi Uriarte Zornotza
Rakel Oriaga Durango
Aitana Rodriguez Olaso Durango
Paula Crespo Uria Durango
Irantzu Urien Goienetxea Durango
Xabier Salterain Durango Ikasle
Aitor Iriondo Barrenetxea Durango Ikasle
Jokin Alberdi Durango Ikasle
Ander Urrutxurtu Durango Ikasle
Xabier Alonso Durango Ikasle
Mikel Barcenilla Bilbo Irakasle
Amaia Arruta Elgezabal Mungia Liburuzaina
Agurtzane Bilbao Zarraga Mungia Jubilatuta-Lorazaina
Koldo Ugarte Fernandez Maruri Langilea
Monica Lopez Goitia Mungia Administralari
Erramun Gerrikagoitia Rodrigez Lekeitio Jubilatu Maisua
Asier Legarreta Meñaka Irakasle
Carmelo Aguerri Alcoz Tafalla Autonomo
Ramon Albarracin Mauleon Olatzagutia Erdi Jubilatu
Arantza Agirre Dorronsoro Beasain Irakasle
Mirari Bereziartua Arotzena Azpeitia Jubilatua
Unai Astiz Andoaga
Adur Jauregi Gaztañaga Legorreta Irakasle
Iñigo Lasa Ormaetxea Legorreta Irakaslea
Jon Lizarribar Lasarte Urnieta langilea
mikel agirre Bilbao Irakasle
Iker Irakulis Ugalde Lekeitio Mekanikaria
JOAN MARI OLAIZOLA ARANBURU LEGAZPI ZELADOREA
Andoni Sarriegi Eskisabel Beasain Jubilatua
Andrea Henschmid Bilbo Ikerlea
Klaus Armbruster Bilbo Kazetaria
Arantza Aranburu Oiarbide Beasain Jubilatua
Sergio Frenandez Bilbo Educador
Arantza Zubizarreta Eibar Jubilatua
Miren Irazusta Etxebarria Alegia Irakaslea
Edurne Azkue Urrestilla Deba Irakaslea
Lore Otegi Mendizabal Donostia Irakaslea
edu Zabala Garagartza Donostia Irakaslea
Karmele Presentación Barandiaran Donostia Irakaslea
Arantza Antxia Aretxabaleta Jubilatua
Socorro Unanue Aretxabaleta Jubilatua
José Luis Herrero Bilbao Irakaslea
Amaia Gabilondo Ozaeta Kulturgilea
Anton Azkargorta Sopela Langabea
Ana Martin Legazpi Itzultzailea
Lurdes Lekuona Laburu Gasteiz Aholkularia
Lorea Madina Elorrio Kazetaria
Julian Romero Vaquero Sopela Ajustador
Gilen Garcia Boyra Deba Langabetua
Begoña Zurimendi Abraldes Bilbo Jubilatua
Juan Jose Zumarraga Abadiño Lorazaina
Ane Ubegun Goikoetxea Pasaia Kazetaria
Gaizka Gonzalez Brazalez Amorebieta-Etxano Maisua
Ignacio Arrieta Eguia Pasaia
Oier Luis Lizarraga Etxarri-Aranatz
Miren Uriarte Crespo Gasteiz
Amaia Bartolome Agirre Tolosa
Javi Aramendia Carlos
Iñaki Agirresarobe Arzallus Usurbil
Xabier Tapia Lizeaga Donostia
Juan Carlos Perez Álvarez Getxo Politólogo
Gotzon Barrena Gutieerez Zornotza Erretiratua
Santi Angulo Martin Orereta Irakaslea
Arruti Arruti Xabier Andoain
Lola Figueiredo Escribá Donostia
Patxi Angulo Martin Donostia Irakaslea
Ana Bolinaga Uribarren Aretxabaleta Irakaslea
Jasone Gorroño Aldai Aretxabaleta Jubilatua
Edurne Lazkano Ibarbia Azpeitia Itzultzailea
Miren Nekane Agirrezabal Arrieta Azkoitia Irakaslea
Pili Odriozola Bikendi Azpeitia
Amaia Eguen Alberdi Gasteiz
Mª Sol Juaristi Alberdi
Itziar Ormaetxe Trabakua Bilbo
Manolo Cainzos Elgeta
Luis Maria Larrieta Bilbo
Fco. Javier Arzuaga Goti Abadiño
KOLDO MARTÍN HERNANDO ARABAR ERRIOXA TABERNARI
Edorta Murua Ugarteburu Morentin Artisaua
Aran Garmendia Rekalde Errenteria Pedagogian lizentziatua
Iñaki Mozos Muxika Donostia Irakasle erretiratua
Raquel Alaña Fernandez Laudio Auxiliar de enfermería
Rosario Díez Gonzalez Estella-Lizarra Escultora
Santi Molinuevo perea Araia-Asparrena Graduado Socal – Pensionista
Gorka Camara de Diego Burtzeña
Galder Olibares Yurrebaso Igorre Irakaslea
Ana Irastorza Lertxundk Orio Administratiboa
Nekane Maritxalar Garbizu Pasaia
Aszen Lakarra Otaegi Pasaia Aurrejubilatua
Andoni Labaka Erauskin Donostia Irakasle
Aitor Uriarte Bautista Gallarta Ingurumeneko teknikaria
Francisco Jose Cereceda Garayo Bilbao Diplomado ciencias empresariales. Administrativo contable
José Manuel Txurruka BerasaluZe Deba
Feli Akizu Mujika Zarautz Arte Ederretan lizenziatua
Amaia Aguirre Martinez Zarautz Irakaslea
Juan Carlos Antolín Urbaneja Donosti Ikerlaria
Alberto Garate Oregi Zarautz Biologia irakaslea
Julio Albizuribe Soler Bilbao Parado
Idoia Adarraga Marrodan Donostia (Gipuzkoa) Irakaslea
Bernar Jimenez Garcia Bartselona Informatiko
Iñigo Aztiria Balerdi Zumarraga
gurutz etxebarria lekeitio
Maricarmen Bonilla
Jon Zabala Sánchez Basauri Auxiliar sociosanitario
Jose Ignacio Pérez Alonso Nanclares de la Oca
Jaione Amundarain Altube Oñati Ingeniaria
Jaizki Fontaneda Elgea Gasteiz Argazkilaria
Alberto Aguirre Gaitero Bilbao Biólogo
Fernando Badiola Arnedo Bilbo Irakasle-Jubilatua
Kepa Garcia gonzalez Vitoria gasteiz Parado
Arkaitz Larreta Martioda Gasteiz
Patxi García Tejedor
David de Blas DIMA Langabetua
Amaia Sarasola Balerdi Donostia Sendagille erretiratua
Carmen Alaña Bilbao Administrativa
Mikel Idigoras Ugarte Vitoria / Gasteiz Jubilado
Inmaculada Larrañaga Ezkurra Errrenteria Gizarte Hezkuntza
Gonzal Fontaneda Orille Gasteiz Pensionista
Maite Gonzalez Landa Gasteiz Titulo superior
Nagore Pitillas Fernandez Gasteiz Irakaslea
Jon Mtz. de Albeniz Gasteiz Irakasle
Arantzazu Elguea Lecuona Gasteiz Pensionista
Benat Fontaneda Elguea Gasteiz Zinemagile lizentziatua
Iraide Fontaneda Elguea Gasteiz Psikoñlogoa
Jesus Mª Zarate Otxoa de Retana Vitoria Pensionista
Jgnacio San Saturnino Quintzna Vitoria
Joae Mª Salazar Monreal Vitoria-Gasteiz Perito industrial
Jorge Martinez Lopez Hernani Osteopata
Kepa Alaña Laudio Banka
Virginia Rubio Chaparro Madrid Ingeniero técnico forestal
Anun Agirre Otxandio Jantoki begiralea
AITOR CERECEDA TORTAJADA BILBAO ADMINISTRATIVO
Tomás Urzainqui Mi a Urzainki 31416 Abogado
Jesus Maria Bilbao Barrena Leioa Jubilatua
Shanti Zurbano Villate Gasteiz Informazio-Zientzietan lizentziatua – atala: Kazetaritza
Maitane Ruiz de Arbulo Beraza Agurain Ingenieroa
Guillermo Luis VILLATE La Plata, Provincia de Buenos Aires, ARGETINA Licenciado en Geologia- Docente
Juncal Ibeas Retenaga Eibar diplomatura
Bakarne Begoña Larrabe GALDAKAO Irakasle
Elisa Zugadi Bilbao Infoematica
Ángel Sainz de murieta Landa Bilbao Jubilado
Gorka Vicario Ortub Bilbao Ingeniero
Mikel Ihidoi OlaitzolaMikel Ihidoi Olaitzola Hondarribia Informatikaria
Iñigo vega Pardo Deustua-Bizkaia Kooperatibista
Atxarte Salvador Navarro Deustua-Bizkaia Irakaslea
Asier Irizar Prieto Bergara Metalúrgico
Unai lasheras Azkune Getaria Arkitekto teknikoa
Inazio Arregui Gordoa Oñati Ekonomilaria
Amaia Arruza Elgezabal Mungia Liburuzaina
Ibon Serrano Lasa Elgoibar Ingeniaria
Juan Kruz Aldasoro Jauregi Etxarri Aranatz (Nafarroa) Tabernaria
Koldo Ortiz de Ginea Pinedo Gasteiz Irakaslea
Asunción Ortiz de Guinea Pinedo Vitoria-Gasteiz
Asier castro zabaleta Ibarra-gipuzkoa-euskal herria-
Gaizkane Andueza Razkin Lakuntza Autonoma
SONIA ULAIAR REPARAZ Etxarri Aranatz Idazkaria
Javier Beloki Goñi Etxarri Aranatz Fisioterapeuta
Iraun Zabaleta 64310 Senpere( Lapurdi ) Erakaslea
Daniel Usandizaga Zabalo Donostia Irakaslea
Mikel Rezola Garcí­a Usurbil iRAKASLEA
Fidel Fernandez Mendez Atauri Operario
Ana Alvaro Tormo Gasteiz Titiritera
Ibai Maiza Gasteiz Irakaslea
Pablo Miki Iñigo Regalado Gasteiz Ikerlea
Jon Iriazabal Otxoa de Txintxetru Gasteiz Ikaslea
Iban Urbistondo Elduaien Azpeitia Haur Hezitzailea
Abboubacry Abba Kane Vitoria Profesor
Mª Isabel Ureña Carmona Gasteiz Erizaina
Maria Jose Kerejeta Gasteiz Itzultzailea
Jose Antonio Quijera Perez Donostia – Gipuzkoa Ingenieritza kimikoan doktorea (EHU)
Josu Tellabide Azkolain Donostia etnologoa
Asier Aranbarri Larreategi Azkoitia
Aitzol Azurtza Sorrondegi Las Vegas Nevada AEB Erizaina
Jakes Sarraillet Harislur Lakarri (Zuberoa) Erakaslea
gorka bocos azurmendi eibar logistgica
Pedro Miguel Etxabe Etxabe Zumaia Peritu Industriala
Francisco Javier Zabala Aristondo Eibar Músico
Xabier Ormaetxea Garai URDULIZ Licenciado en Derecho / Master universitario en Historia contemporanea
pilar perez antxia
Aitor Goitia Kortazar Bermeo Funcionario
Jonatan Uranga Suarez Valladolid Osteopata
Santi Osakar Hernández Portugalete Escritor
Damian Madinabeitia Olabarria Bergara Doctor Docente e Investigador – Doctor Ingeniero
Mario Aguirreurreta Herrera Trespuentes Autónomo
ARGIÑE AGUIRREGOITIA GÜENECHEA
Diana Fernández Marín Trespuentes Dependienta
Sugar Etxaniz Egiguren Elgoibar Mantenimiento de carreteras
Haritz Arrieta Odria
Elur Arrieta Aizpurua Elgoibar Musikaria
Arkaitz Irureta Arrieta Elgoibar (Gipuzkoa) Administrazioa
David de Blas DIMA Profesor de yoga
Alfonso Larrazabal Simon Bilbo psikologoa
Alberto jurado torvisco Atarrabia Joaldun
Maria Betelu Arbizu Uharte Arakil
Peio Carballo Ostolaza zumaia Albaitaria
Mikel Iturrate Mendieta Donostia Unibertsitate Irakaslea
Asier Gandarias Mintegi Zumaia Ingeniaria
Miriam Mendikute Garate Lakuntza
jon kepa gerrikagoitia OÑATI
Koldo Garmendia Urrujulegi Arizkun-Baztan. Nafarroa
Igor ibarguren urbieta Azpeitia
Iñigo Uria Odriozola Zestoa
Modesto Larrañaga Murgoitio Azkoitia
Nestor Lertxundi Beñaran Billabona
Itziar Emparanza Soloaga Bilbao
Josu Barandika Zubiaga Gautegiz Arteaga. Bizkaia
Eneko Beriain Urbe Gares (Nafarroa)
Xebe Diez Zumalabe Zizurkil
Luis Javier Perez Bilbao
Leopoldo Bárcena Rojí Getxo
Imanol Herrera Asteasu Oiartzun
Miguel Zatarain Gordoa Donostia
Aritz Ertzibengoa Gaztelumendi Donostia
aitziber astondoa galdakao
Gorka ALAVA Juez Spain
Gotzon Goicoechea Bilbo
Alvaro Perez Villaluenga Bilbao
Ander Barron Getxo
Ibai Leizea Alonso Donosti
Axun Gereka Oñati
Koldo Ugarte Fernandez Maruri
Conchi Garate Bergara
José Antonio Mendicute Bergara
Eneko Ugalde Oteiza Bergara
Daniel Arostegui Fernandez Donostia
Ivan castro villate Amurrio
Aritz Gallastegui Bergara
Esther Mendiaratz Jimenez Arrasate
Juanan Arrieta Azkoitia
Saioa Urrutia Larrañaga Leintz Gatzaga
Mikel onko santesteban Azkaine
Iraia arin larrañaga Azkain
Rosa M.Larrañaga Arrasate
Ane Miren Olabarria Arana Bergara
Lupe olabarria aana Bergara
Jose Ramon Garate Iturbe Bergara
Amaia Echeita Escobal Bergara
Ion garate olabarria Tolosa
Arantxa Arzallus Martinez Abaltzisketa
Unai Gisasola Bergara
Oscar Sevillano Eibar
Harkaitz Urreta Mallabia
Julen Cabezas Urkiaga Barakaldo
Garazi de Olano Martinitz-Xil Araba
Mikel Larrañaga Arregi Bergara
Julen Goenaga Ecenarro Azpeitia(Gipizkoa)
angel sainz de murieta landa Bilbao
Jose Angel Antxia Bolinaga. Aretxabaleta.
Andrés de Regil Amorena Galdakao
Jobi Alkorta Gandiaga Ondarroa
Axun Gereka Vitoria-Gasteiz
Jesus Quesada Mentxaka Algorta
Jon Bárcena Moradillo berriz bizkaia
Ainhoa Ferrón López Gasteiz
Francisco Javier Ruiz de Arcaute Graciano Vitoria-Gasteiz-. Irakaslea
Luis Andonegi Goikoetxea Errenteria Empleado
Oskar Etxebarria Lekue Mungia FPII
Axun Gereka Zelaia Araba Itzultzailea
Iñaki Lasa Barandiaran Zeanuri Irakaslea
Tomás Urzainki Mina Urzainki Jurista e historiador
Iván Martínez Arrondo Vitoria-Gasteiz Economista
Koldo Rodriguez Akarregi Hondarrabia Erizain laguntzailea
Angel Chimeno Larraza Iruña Jubilado
Miren Gotzone Rekondo Ferrero Lesaka Bigarren Hezkuntzako irakaslea
Teresa Gabella Nalda Vitoria-Gasteiz
Jose Ramon Uribe Uriarte Aramaio Jubilatua
Gerardo Kortabarria Igartua Hendaia Irakaslea
Iñigo Uria Odriozola Zestoa Langilea
Eloisa Urrutikoetxea Basozabal Mungia
Iker Filloy Nieva Vitoria-Gasteiz Ekonomista
María Jesús Ugarte Laudio Irakaslea
Erramun Guerricagoitia Lequeitio escola maisu retiratua
Ibon Arrieta Azkoitia Zientzia politikoan lizentziatua
Gabriel Valín Usurbil Auditor Energetico
Jon basabe Barañano Gasteiz Fisikaria
Alberto Madarisga Alzaa Gernika-Lumo Administraria
Fidel Arejita Munitibar Irakaslea
Alexander Goirizelaia González Bakio Elektrikaria
Aintzane Endemaño Landeta Bizkaia
Emiliano Diez Diez
Pili lasarte Dan Sebastian Gasteiz Euskara irakaslea
Maite Ruiz Merino Mendixur Trabajadora Social
Ana Maria Ayesta Lopez de Letona Usansolo Irakaslea
Fernando Sánchez Aranaz Mendixur Historiador
Cosgaya Manrique Laudio Irakasle ohia
Juan Carlos Guridi Vitoria-Gasteiz Aurrejubilatua
Jose Patricio Aldama Gamboa Bilbao Historiador
Miren Uranga Ostolaza Etxebarria Irakaslea
Kepa Elgoibar Gatika Musikari eta Irakasle
Iban Maiz Alustiza Gabiria Antropolgoa- museoko gida
Kontxi Larrañaga Aduriz Oiartzun Hizkuntz pedagogoa, logopeda, Haur eta Lehen Hezkuntzako irakaslea eta aholkularia
Mª CONCEPCION LARRAÑAGA ADURIZ Oiartzun Pedagogia del Lenguaje, Logopeda, Haur eta Lehen Hezkuntzako irakaslea, Lehen Hezkuntzako Aholkularia.
Xabier Rico Iturriotz Vitoria-Gasteiz Irakasle erretiratua
Otilia Otxoa Iriarte Aia Arkitektoa
Maite Murua Mugica Hondarribia Erretiratua
Iñaki Ibarluzea Ortueta Amurrio euskara irakaslea
Inaxio Lopez de Arana Arrieta Gasteiz Itzultzailea
jose antonio lasa nuin zestoa langilea
José Manuel Leonardo Ibarrola Vitoria-Gasteiz Biologo
Jose Luis Loidi Larrañaga Bergara Metalgintzako langilea.
KEPA ELORTZA ODRIOZOLA OÑATI
Xalbador Unzueta Mitxelena Zarautz Injeniaria
Ramon Muñoz Mitxelena Hondarribia Informatikaria
ROBERTO ERRASTI JAUREGUI ARRASATE-MONDRAGÓN
Kepa Mayora Oria Ormaiztegi Ingeniero – IKERLAN
Modesto Larrañaga Azkoitia
Nikolas Xamardo González. Berrikano, Araba UPV/EHUko Irakasle Honorifikoa.
Marga Ibañez Bilbo Euskaltegiko irakaslea
Arantza Garagartza Lekube Gizaburuaga. Bizkaia Irakaslea
Eduardo Arriolabengoa Abasolo Gasteiz Fisika lizentziaduna
Adrian Rojo Legarra Sopela Ostalaria
Eduardo Renobales Santurtzi Historiador
Juan Carlos Martínez Donostia Ingeniero Industrial
Mirian Guesalaga Eizaguirre Bilbao
Jon Laskibar Medina Bilbao Hostelero
Mª Teresa Iglesias Narganes Galdakao
Benjamin Mozo Martinez Basuri
Lander Recacoetxea Oribe San Miguel de Basauri Profesor
Maria Teresa Martinez Perez Basauri
Conchi Maoño Bilbao
Mezouad Mourad Bilbao Informático
Rodrigo Ortega Llanos Bilbo
Abubakar Alhassan Bilbao
Anatxo Morante Garcia getxo Kodernatzailea
Tomi Rodriguez Beato Bilbao Encuadernación
Irantzu Alvarez Durango Profesora
Mª Carmen Rodriguez Maruri-Jatabe Técnico Cultural
Iñaki Gonzalez Palomino Bilbao Licenciado en bellas artes
Araitz Gonzalez Escobal Portugalete
Marta Bravo Villafruela Bilbao
Ignacio Garraztazu Izaguirre Bilbao
Maria Teresa Hervias Saiz Bilbao Profesora
Josefa Bello Bilbao
Alejandro Lopez Vega Bilbao Licenciado en escultura
L. Gonzalez Marañón Bilbo Modista
Marisa Maoño Portilla Bilbao
Roberto Martin Abascal Barakaldo
Leire Salas Gonzalez Barakaldo Licenciada Comunicación audiovisual
Angela Azkona Manzisidor Zornotza Administratiboa
Alejandro Gonzalez Gonzalez Zornotza Ceramista
Ione Urrestilla Urdanpilleta Azpeitia Irakaslea
Xabier Goikoetxea Iglesias Gasteiz Irakaslea, biologoa
Saioa Larrea Gasteiz Arkitektoa
Oskar Aranda Viso Bilbo Sexologoa
Olatz Gorrotxategui Bilbo Arte eszenikoak
Kristina Goirizelaia Gonzalez Fruiz Bizkaia Antropologoa
Gontzal Omar Uriarte Fruiz Bizkaia Transportista
Carlos Mtz. de Morentin Goikoetxea Gasteiz Abokatua
Maite Vicente Aguirre Enderitz/Olaibar Etxeko anderea
Iñaki Almandoz Aranburu Donostia Kutxako langilea
Igor Biribai Ibarluzea Laudio Suhiltzailea
Maite Lekerika Bilbao Zamudio
Sidney Donnell Boston Pensilvania USA Irakaslea
Xabier Zubizarreta Arrasate Alkate-ohia
Aitor Zamalloa Galdakao Folklore ikerlea
Jose Antonio Villar Oñati Musikaria
Ion Urrujulegi Segura Idazlea
Koldo Urrutia Asteazu Erlezaina
Mikel Urkola Donostia UPV-EHUko iralaslea
Julen Urkiza Bizkaia Idazlea
Miguel Thomson Okatsu Madrid Medikua
Tasio Bilbo Komikigilea
Ibone Santxez Garmendia Laudio Kirolaria
Jabier Salutregi Ea Egineko zuzendaria
Leire Saitua Ibarrangelu Zientzia politikoak liz.Yoga irakaslea
Joseba Aurkenerena Barandiaran Urruña (Lapurdi) Irakaslea
Miren Dunixe Oiarbide Garmendia Hernani Garbitzailea
Roberto Villate Ruiz de Gordejuela Gasteiz Soziologoa
CRISTOBAL LUIS RIVERA OKENDO BILBAO LDO GEOGRAFIA E HISTORIA / SECRETARIO ASOCIACION DE FAMILIAS DE OTXARKOAGA / FEDERACION AAVV BILBAO VOCAL PARTICIPACION
Jesus Valencia Lopez de Dicastillo Zirauki (Navarra) Jubilado
Alberto Mendicute Garate Bergara Ingenieritzan Doktorea
Francisco Javier Sútil Alberdi Getxo-Bizkaia jubilado
Marga Ibanez Ramos Bilbao Euskaltegiko irakaslea
Antonio Marques Faria Lisboa
Mikel Astelarra Otazua Muxika Kazetaria
Miren Karmele Presentacion Barandiaran DONOSTIA Gipuzkoa Irakaslea
Miren Nekane Aginaga Gezuraga Markina-Xemein
IMANOL MINER ARISTIZABAL ORERETA / ERRENTERIA Hizkuntza Teknikaria
Elena Bezanilla Albisua Bilbao Licenciada en Filosofía, posgrado en Antropología Social
Mikel Madariaga Larrazabal Fika Soldador
Beñat Donostia Encargado de obra
Miguel Díaz de Zerio Gauna Biana Empresa agro-ganadera
Mirari Bereziartua Arotzena Azpeitia Pedagogia eta Coaching
Edu Zabala Garagartza Donostia Irakaslea
Antton Soroa Tolosa
Jose Maria Rekarte Fernandez de Lezea Agurain Jubilado
Joxemi Latasa Getaria Gasteiz Pensionista
Iñigo Larramendi Gasteiz Ekonomilaria
Perla Gamarra Arrasate Servidor sanitario
Jose Antonio Villar Oiarzabal Arrasate Komunikazioan Lizentziaduna
Aitzol Altuna Ensunza Galdakao
Estitxu Zufiaur Gasteiz Musika irakaslea
Rodolfo Noriega Gasteiz
Julen Narbaiza Bergara
Ibon Rokandio Etxeberria Eibar
Gorka Marfa gin San Millan Trespuentes Técnico de redes
GONZALO MARTÍN OLANO PORTUGALETE (BIZKAIA) INFORMÁTICO
Garikoitz aranzabal lasa Gaztelu Soinu teknikaria
Antón Bouzas Sierra Bertamiráns, Ames (A Coruña, Galicia / España) Biólogo & Paisajista
Ander Egia Cruz Zalla Agente Forestal
Albontsa Gandia Vitoria Técnico Mantenimiento Industrial
Ibai Mugerza Schoni Ermua Langilea
luis Andonegui Goicoechea Errenteria
ilunber ayestaran telletxea Burlata hezitzaile
Juan Jesús Rojas Delgado Marchena, Andalucía Dibujante técnico
Jonmikel Intsausti Mercero Oñati Informatikaria
Edorta Agirre Zubieta Herritarra
Maddi Alvarez Forcada Donostia
Iñigo Ramirez de Okariz Telleria Antzuola Irakaslea
Alfredo Perez iriarte Salvatierra
Luis Ángel Jiménez Gracia Alava Informatico
José Ignacio Andueza Arbizu Donostia Euskal Filologian lizenziatua
Xabier Elosegi Baiona Erretiratua
Jon (Mikel) Arano (Aramendi) Ordizia Idazle ohia
Amaia Gartzia Payo Agurain Kazetaria
Rafael Eltuna Erle
Jon Goikoetxea Arrizabalaga Arrasate Enpresaritzan Lizentziatua
Maider Etxaide Rekalde Donostia Ingurumen aholkularia
Iñaki Gilisasti Fano Barrika
Julen Larruskain Oiaga Asteasu Arte Ederretan Lizentziatua / Diseinua eta komunikazioa
Rafa Stxez Muxika Bergara irakaslea, filologia ingelesean lizentziatua.
Javier Langara Martinez Donostia Soinu, argi eta ekoizpen teknikaria
Iñaki Zubeldia Otegi Ikaztegieta Idazlea eta irakaslea eta Pedagogian lizentziatua (erretiratua)
Joxemi Campillo Arrasate Mondragon Unibertsitateko irakaslea
Luis Manuel Etxeberria Donostia Nekazaritza ingeniaria
Xabier Arana Eiguren Gernika-Lumo Biologoa eta ingurumen teknikaria
Mario E. Gómez Santamaría Huelva Profesor Titular de la Universidad de Huelva
I. Gomez Santamaria Salamanca
oskar arana ibabe Gasteiz zuzenbidean lizentziatua
Miguel Ángel Otaduy Onagoitia Donostia Informazio lizenziatua
ibon arrizabalaga de mingo orio berdintasun eragilea
Mikel Leoz Aizpuru Oiartzun Técnico en patrimonio marítimo
dominique Pauvert VILLEFRANCHE DU PERIGORD etnologo
Bittor Alaña Olibaritz Deustu Informatikari ikaslea
Maria Pilar Arrinda Mondragon Deustu Etxeko andrea
Enrique Ruiz Irun Informatikaria
Nikola Alaña Morante Bilbo Ikaslea
Nerea Bravo Alaña Bilbo Ikaslea
Maialen Moreno Alaña Bilbo
Jaio Manzanedo Gabilondo
Adrian Moreno Alaña Bilbo
Nerea Lopez de Munain Giner Bilbo
Imanol Bravo Alaña Deustu
Andra Mari Alaña Arrinda Deustu Jantokiko langilea
Fco. Javier Garcia Jimenez Bilbao
Ainara Alaña Ramos Sukarrieta
Ainhoa Canibe Menoio Laudio Kiroldegiko langilea
Carmen Alaña Arrinda Bilbo Garraio arloko administraria
Miren Gurutze Alaña Zamudio Erizain laguntzailea
Alejandro Moreno Corrobes Bilbo Atezaina
Jon Araolaza Ramos URNIETA Irakasle ohia
Aitor Fernández de Ortega Larruzea Mendiguren Irakasle
Julen Ziarrusta Pascual (Ama Ata) Gometxa
Maripaz elizegi
Idoia Astiz Landiribar Etxaleku Irakaslea
Marta Cueva Fernandez Bilbao Etxeko lanak
Itsaso Aldaiturriaga
Joseba andoni larreategui llamas Bilbo
Xabier Idoate Iribarren Labiano Artista
Rosa Silva Calle Labiano Arte Ederretan lizenziatua
Fernando Herrero Goienetxea Irun biltegizaina
IÑIGO DOMAICA PORTILLA VILLAVERDE
Rosa Ortiz de Mendívil
Alfredo Castresana Herran Gasteiz Irakaslea
Begoña Abalia fruiz pensionista
Ramón Sarasola Manich Bilbao maestro (jubilado)
Pedro Argandoña Ochandorena Barañain
Joseba Patxi Xabier Tubilla Gay Lezo – Gipuzkoa
zuriñe Elordui Bizkaia frutera
Arantzazu Larrieta Arrizabalaga Fruiz Garbitzailea
Veronica Ruiz de Arcaute Gasteiz
Carlos Ruiz de Angulo Busto Gasteiz Ingeniero
Olga Otxaran M13293187Siranda Gasteiz Irakaslea
Rikardo Gonzalez de Durana Alzola Oreitia Bertsolaria
Serapio Lopez Amurrio Irakaslea
XabierArregi Imaz Bergara Biltegi-zaina
Asier Iraeta Izagirre Oñati Ingeniaria
Javi Ruiz de Aretxabaleta Gasteiz Suhiltzailea
Larraitz Ugarte Sopela
Egoitz Gonzalez Gasteiz Ikaslea
Lurdes Elorza Dierez Azkoitia Irakaslea
Iratxe Uriarte Amurrio
Gorka Garcia Gasteiz Programadorea
Javier Umaran Muñoz Barakaldo
Alberto Los Arcos Aras Nekazaria
Jose Angel Urquia Oñati Jubilatua
Silvia Sáenz de Cámara Polo Gasteiz Udal langilea
Igor Usandizaga Lizarribar Tolosa Ingeniari Teknikoa
Jaione Sarasola Goikoetxea Donostia Irakaslea
Jon Alkorta Olalde Arrasate Torneroa
Angel Villamor Barbero Irun Garraiolari
Idoia Larrañaga Garate Bilbao Medikua
Jon Gerediaga Goitia Bilbao Antropologoa
Joseba Garmendia Etxaniz Hondarribia Zine ekoizlea
Iñigo Elordi Alonso Tolosa, Gipuzkoa Mekanikoa
ikermartinez79@gmail.com Alegia Administraria
Iker Martínez gomez Portugalete Arte ederretan lizentziatua
​Junkal Bernárdez Linares​ Donostia Gizarte langilea
Antonio Massé Núñez Biarritz Abokatu eta abar
KOTE CAMACHO ERRENTERIA ZINEGILEA / MARRAZKILARIA
Yoel Rodriguez Irun Langabezian
Luki Maidagan Aierdi Mutriku – Gipuzkoa Lehen, Artista
Amagoia Gomez Mendicute Biologia-Geologia irakaslea
Andu Martinez de Rituerto Arregi Tolosa Gorputz Hezkuntzan lizentziatua
Juan Jose Irazusta Echeverria Alegia (Gipuzkoa) Comercial Autonomo
Andres de Regil Amorena Galdakao Bizkaia Monitor deportivo
Eider Juanena Ibarbia Beasain Irakaslea
Aitor Mendia Urrutia Beasain Ikaslea
Itziar Mendia Urrutia Beasain Ikaslea
Jose Francisco Mendia Azurmendi Zegama Nekazaria
josu abasolo Portugalete autonomo
jose ignacio urbieta bilbao integrador social
Espe Moradillo Torrientes Quintanapalla Burgos eloraddana@hotmail.com
Atxorrotx Kultur Elkartea Eskoriatza
Mikel barandiaran garcia Eskoriatza Langilea
Mari Bego Gil Orozko Galdako Jardinera fisikoa eta kiroletako zientzietan lizentziatua Lanbidea Irakaslea
Asier Landeta Lekona Galdakao. Bizkaia. Langilea.
Kepa Elgoibar Guerequiz Butroe/ Gatika Irakasle eta Musikari
Idoia Compes Zarate Medina de Pomar (Burgos) empleada eventual de Correos
Oinatz Zurbitu Urtaran Urkabuztaitz Langilea
Mari Carmen Parrado Vazquez Urkabuztaitz Jubilatua
Iosu Villamor Parrado Urkabuztaitz Langilea
Naiara Merino Saenz de Lafuente Urduña Irakaslea
Kontxi Kastro Kueto Bilbo Comercial
Juanjo Elordi Bilbao Markina Zinegilea
Oskar Caballero Bilbao Bilbo Atezaina
Mª Jesus Rodriguez Barron Gasteiz Irakaslea
Nerea Sarrionaindia Mañaria Jubilatua
Iñaki Martinez Pereda Sarriguren Langilea
Amara Quintana Gasteiz Ikaslea
Eguzkiñe Gallastegi Olabarria Elgeta Langilea
Jon Goikoria Aristorena Agurain Langilea
Eduardo Santxo pariza Armentia Ingeniaria
Mª Luisa Urkijo Bermeo
Iban Caballero Pino Bergara Langilea
Rafael Bravo Molina Vitoria Jubilado
Ibon Txopitea Zugadi Argantzu Irakaslea
Iraide Olasolo Gasteiz Langilea
Koldo Zubillaga Goitia Bilbo Langilea
Xabier Herrador Puyo Pasaia Langabetua
Idoia Marin Kortazar Zaldibar Irakaslea
Mª Dolores Mtz. de Lagos Moraza Sestao Jubilatua
Amaia Larrinaga getxo Jubilatua
Itziar Guenaga Arrasate Langilea
Mikel Antxia Arrasate Langilea
Cristina Guerrero Gasteiz
Txema Barbero Gasteiz
Esteban Aurtenetxe Bilbo Bankarioa
Eneko Etxeberria Agirrezabala Azpeitia Irakaslea
Iñigo Lete Bergara Jubilado
Joseba Llano Hernaiz Amurrio Irakaslea
Miguel Marquinez Montoya Gasteiz
Garbiñe Fdz. de Landa Pascual Gasteiz Erizain laguntzailea
Alberto Telleria Zabala Gasteiz Administraria
Jose Ramon Valerio Martinez Aiegi
Maider de Miguel Etxebarria Arrasate Irakaslea
Antton Olabarri Contreras Bilbo Administratiboa
Ixiar Oreja Unanue Andoain Arkitekto teknikoa
Margarita Alonso Henares Bilbo
Ibon Olalde Markiegi Gasteiz Langabetua
Maitane Miranda Sancho Iruña
Esti Hernandez Vega Gasteiz Erizain laguntzailea
Jose Luis Zabaleta Elgeta
Ana Gallastegi Olabarria Elgeta
Kike Cosgaya Barakaldo Jubilatua
Aitor Gurrutxaga Legazpi Irakaslea
Ana Luengo Legazpi Ingeniaria
Maider Ruiz iñurrieta Soraluze Irakaslea
Nabar Larrekoetxea Arkarazo Arakaldo Atezaina
Joseba M. Agirre Larrea Balmaseda Jubilatua
Gonzalo Astarloa Ayerbe Gasteiz Kimikaria
Susana Bengoa Otermin Pasaia Hezitzailea
Iban Uribarri del Olmo Zaldibar Suhiltzailea
Kepa Mtz de Lagos Sestao Pentsionista
Begoña Larrinaga Bilbo Jubilatua
Luisa Garcia Argote Vitoria Ama de casa
Marta Jauregibeitia Bilbo Autonomo
Olaia Alberdi Gonzalez Bergara Administraria
Ion Lasa Palacios Bergara Udaltzaina
Jon Guisasola Bizkaia Ikaslea
Jone Serrador Gasteiz Ikaslea
Sol Vargas Abascal Gasteiz
Roberto Argote Saez de Buruaga Gasteiz Empresa
Nerea Izagirre Erandio
Jon Ziarrusta Gasteiz Empresa
Maria Zulueta Gasteiz Bulegaria
Faustini Roman Gasteiz Autonomo
Alberto Ruiz de Olano Gasteiz Doktor ingeniaria
Jose Luis Casado Langraitz
Axlor Elortza Eizagirre Soraluze I+G+B
Eduardo Garrido Orbe Armiñon Jefe de taller
Rakel Roman Herran Armiñon Dendaria
Jokin Carranza Gasteiz Gidaria
Izaskun Intxausti Beloki Gasteiz
Jon Carreras Gasteiz
Joseba Arin Agirre Izarra Irakaslea
Ibon Villanueva Altuna Elgoibar Ingeniaria
Azaitz Unanue Goikoetxea Gasteiz Biologoa
Iker del Rio Gasteiz
Saioa Mujika Bergara
Uxune Mujika Bergara
Gaizka Zenarruzabeitia Aulesti
Leire Lz. de Aretxaga Elorrio
Alfonso Sz. Bikuña Mtz. Estibariz Elorrio
Joseba Aginagalde Gasteiz
Miguel Angel Elorza Azkoitia Jubilado
Aitziber Sarasua Gasteiz
Fernando Hiribarnegarai Agirrezabal Getxo Irakasle jubilatua
Mikel Okariz Langraitz Mantenimendua
Cruz Kastrexana Artziniega Industria
Idoia Serrador Gasteiz Erizaina
Olatz Uriarte Gasteiz Ingeniaria
Gabriel Uriarte Gasteiz Ingeniaria
Maite Mendiburu Elizalde Gasteiz Irakaslea
Kepa Mendia Landa Gasteiz Optikaria
Ainara Gonzalez de Mendoza Aramaio Langilea
Ekaitz Abarrategi Errazti Aramaio Langilea
Mikel Azaola Langraitz Ikaslea
Silvia Jimenez Langraitz
Maider Gotxi Kastresana Artziniega Langilea
Joseba Arroiabe Munduate Gasteiz Langilea
Ainara Salazar Iturbe Bilbo Medikua
Itsaso Ortiz de Zarate Madinabeitia Gasteiz
Amaia Elorza Astigarraga Azkoitia Irakaslea
Arantza Izarza Gasteiz Pensionista
Juanjo Marañon Gasteiz Funzionarioa
Idoia Sobrino Lopez Elizondo Liburuzaina
Isabel Oleaga Bilbo Jubilatua
Unai Beitia Gasteiz Langilea
Gurutze Boveda Gasteiz Langilea
Iñigo Lopez de Armentia Gasteiz Ingeniaria
Itziar Amestoy Gasteiz Kazetaria
Sergio Zaballa Ugarte Amurrio Mekanikaria
Aitor Ruiz de Larrea Anta Gasteiz Sukaldaria
Gerezti Unanue Goikoetxea Gasteiz Ingurume teknikaria
Olatz Arin Basterretxea Izarra Arte-ikaslea
Nagore Sanz Elgoibar Langilea
Miren Osinalde Gipuzkoa Mekanikoa
Begoña Sagardia Usurbil
Ainhoa Iturrieta Ruiz Zornotza Irakaslea
Jon Araolaza Ramos URNIETA IRAKASLE OHIA. ENPRESARIALESEN LIZENTZIADUNA ETA MAGISTERITZA.
Joseba San Roman Donostia/San Sebastián Ingenieri teknikoa
Mikel Guerendiain Mundaka Paisajista
Cláudio Artesano Garicano Donostia Jubilado
Jasone Elizondo Garai Getxo Irakasle
Julen Gomez Moya Barakaldo SALMENTEN INGENIERUA
Saioa Sánchez Montoya Vitoria Profesora
Josemari Sánchez Fernández Vitoria-Gasteiz
Luis Angel Rodriguez Bengoa Bilbo Irakaslea
Eduardo Barrio Mtz. de Osaba Gasteiz Kultur- teknikaria
Eva Canales Rubio Gasteiz
Iñaki Ibarrola Golernio
Amaia Cadavid Golernio Tele-operadora
Alessandro Vendinia Gasteiz Langilea
V.Guerendiain Donostia Etxeko-andrea
Abelardo Jalon Vitoria Irakaslea
Itziar Uriarte Leibar Bilbo Irakaslea
Juli Larrañaga Azorreta Oñati Jubilatua
Maria Luisa Langarika Elorrio Irakaslea
Gaizka Bolinaga Iturrikastillo Elgeta Langilea
Aitor Elorza Sagasta Arrasate Irakaslea
Isidro Elorza Astola Aramaio Irakaslea
Fernando Castresana Gasteiz Langilea
J.M. Capetillo Gonzalez Gasteiz Jubilado
Ines Gonzalez de Zarate Gasteiz Artista
Iñigo Lemos Bengoa Gasteiz Langilea
Ainara Rz. de Mendarozketa Mtz. del Campo Gasteiz Langilea
Iker Echeverria Gallastegui Berantevilla Euskal Filogoa
Pablo Ruiz de Oña Eskuernaga Ardogilea
Miren Galarraga Egaña Deba Irakaslea
Xabier Eraña Gasteiz Langabezia
Beñat Goikoetxea Bilbo Guía turístico
Jon Karkamo Moral Mutriku Empresario
Alicia Ferrero Salgadi Deba Jubilada
Fernando Barrero Arzac Errenteria Técnico Superior de Información y Documentación
jose igancio urbieta bilbo integrador social
Jose Antoni Perez de Anucita Balza de Vallejo Vitoria Jubilación
Axun Gereka Gasteiz (Araba) Itzultzailea
Luziano Agirre Goikoetxea Urdiain Behargina
Eukeni Andoni Sustaeta Oianguren Mutriku Dependentzia zaindaria
Jon Gorriño Arriaga Gernika-Lumo EHUko irakasle ohia
Joseba Basterra ARza Santutxu
Miren Edurne García Artal Gasteiz Etxeko andre
Oscar Unzueta Salazar Arbulu Funcionario
Jose Mari Martioda Etxeandia Paul – Erribera Goitia Araba Jubilatua
Rosa Gracianteparaluceta ortiz de Arri Vitoria-Gasteiz Enfermera
Xabier jauregi etxarte Hendaia Construccoo decorador rstudiante de historia
Eduardo Ugarte Artola Vitoria-Gasteiz Jubilado
IÑIGO etxeberria zapirain
Kerman Porset Arrutia Algorta, Getxo Fisioterapeuta
Luis Gereka Barandiaran Donostia Medico
Felipe Argote Muxika Gasteiz Langabezian
Patxi Meabe Zearreta Beasain Irakaslea
Mertxe Mendizabal Zizurkil
Barandiaran Beasain Irakaslea
Arantza Sarriegi Eskisabel Beasain Irakaslea
Aitor oiarbide Gasteiz Irakaslea
Olga aranegi Gasteiz Soziologoa
Xabier Galdos Zelaia Oñati
Zuriñe Mendia Landa Oñati
Mintxo Ilundain egues Arte ederrak
Jon Insausti Bizkarra Argantzu Ikaslea
Haizea Guerrero Landaribar Dulantzi Ikaslea
Alfre Mendoza Ogueta Gasteiz Irakaslea
Kike Fdz. de Pinedo Gasteiz Irakaslea
Elixabet Irastorza Apaolaza Gasteiz Irakasle
angel Iturriotz Gorospe Gasteiz Jubilatua
Begoña Ayarzaguena Urizaharra Irakaslea
Jon Bengoetxea Jauregi Errenteria Administrativo
Adolfo Lopez Gasteiz Tornero
Unai Fdz de Betoño Gasteiz Irakaslea
NAGORE ZABALA DORRONSORO ZIZURKIL HEZITZAILEA
AIZPEA ZABALA DORRONSORO ZIZURKIL IRAKASLEA
MADARIAGA LARRAZABAL MIKEL FIKA soldador
Olga Fdz. de Landa Gasteiz Langilea
Juan Carlos Odria Legazpi Langilea
Itziar Aurtenetxe Uruarte Bilbo Ikaslea
Ainara Albizu Arrieta Burgeta Operarioa
Miguel Angel Costas Lopez Urnieta
Miguel Angel Ozaeta Gasteiz Jubilatua
Alfredo Ozaeta Musitu Gasteiz Ingeniaria
Eugi Etxarte Gasteiz Langilea
Jose Ramon Arbe Gasteiz Pentsionista
David Vazquez Ortuella Irakaslea
Goitiz goiogana gotzon Bilbao Irakaslea
Arantxa Oiarbide Agurain
María Ángeles Delgado de Andrés Zizurkil Irakasle
Eugenia Pz. de Arriluzea Gasteiz Jubilada
Jesus Urbieta Egaña Deba Irakaslea
Begoña Respaldiza Ozaeta Laudio Langilea
Carmen Piñol Santos Gasteiz Administratiboa
Izar Arrondo Ormazabal Zizurkil Irakasle
Aintzane Lazkano Lizundia
GUILLERMO LUIS VILLATE La Plata, Argentina Lic. en Geologia- Docente
Xabat Larrarte Usabiaga Zizurkil Ingurumen osasuna
Pepita Bigordà Peiró Maestra y Licenciada en Pedagogia
Maider Gaztaka Ugao Euskara Teknikaria
Joseba Lizarralde Marin donostia diseinatzailea-komertziantea
Juanma Sarasola Irun Kazetaria, eta irakasle ohia
Jaime Ruiz de Zarate URKABUSTAIZ
Antton Erkizia Almandoz Lesaka Hezkuntza Zientzietan Lizentziaduna.
Xabier Ormaetxea Garai URDULIZ Abogado
Juan Antonio Iraola Peña Alegia Licenciado Quimicas
Mª Luisa Pérez Álvarez de Eulate Hernani Fisioterapeuta
Kenneth Davey Irun jubilatua
Henar Sarriugarte Iraeta Gasteiz
Imanol Arana Ariz Gasteiz Administrazioko langilea
Aitor Sarriegi Galparsoro Beasain Bertsolaria
Eloi Beato Alonso Gasteiz Aktorea eta Zuzendaria
Jose Angel Amasorrain Usabiag Bergara Lehen hezkuntzako irakaslea
Aitor Zubizarreta Alegria Eskoriatza Irakaslea
Koro Martioda Etxeandia Gasteiz pensionista (administrativa)
Luis De Arriba India Bermeo Event Services
GONZALO MARTÍN OLANO Portugalete (Bizkaia) Informático
Antonio Alduan Fron SARSAMARCUELLO
Gorka .Elordui.Luis Baztan Barrendero
Luis M Sanjulian Murillo Arrasate Ingeniero técnico
Izaskun Elezgarai Euskal Herria Unibertsitate irakaslea
Marta santos Hernani Delineacion
Beñat Orbea Anuntzeta
M. Argine Malatsetxebarria Ulazia Tomas Zumarragakoa Dohatsua, 29-2. Esk Andereñoa
Iratxe Ibarra Foruria Markina-Xemein
Olatz Perez de Viñaspre Donostia Ikertzailea
AITOR OKINA LLODIO ARRASATE Salmenta
Santi de Langarika Paul
miren pilare glz de zarate gasteiz Araba pensionista
Idoia Breñas Glz de Zarate Vitoria-Gasteiz Irakaslea
Ainhoa Otegi, Olaizola Donostia
Gaizka Eraña Arana Arrasate
anton mendizabak oiartzun eskultorea
Kepa Uribarren Municha 01165 oleta Araba Arotza
Alberto Barrondo Goioaga Aramaio Arotza
M. Angeles Bilbao Eguskiza Galdakao Irakaslea
Vicente Blanquer Roselló Valencia Doctor en Geografía e Historia (especialidad en Historia Moderna)
Isusko Basterra Unza
Oihana Lertxundi Zarautz
Idoia Manterola Loigorri
Maider Otamendi Tolosa Eskoriatza Ingeniaria
Mikel Elizalde Lujanbio Altza. Donosti Nekazaria
Loinatz Lasa Barandiaran Angiozar-Bergara Itzultzailea
Eneka Elorza Igarzabal Gasteiz Administraria
Asun guerrico goys Iruña Cuidadora geriatra
Jose Carrasco Fernández Valladolid Electromecánico
Olatz Lazkano Eskoriatza Informatikaria
Alazne Dorronsoro Gipuzkos Hezitzailea
Parezi Kortadi Elantxobe Filologoa eta irakaslea
Natalia Iriondo Oñati Bachiller
Joxe Anjel Idigoras Ugarte oñati Jubilatua
Olatz Manzanedo Bergara Diplomatua
Cesar M.Ruiz Rivas Logroño Docente Jubilado
Aníbal Sánchez Garmendia Renteria
Josune Bilbao Urtiaga Bilbao Irakaslea
Joakin Labayen Celaya Baraibar
Jorge M. Angel Buenos Aires / Argentina Bioquimico
Begoña Guillén Montero Amurrio Administraria
Beatriz de la Vega Salinas Urdían bellas Artes
Xabat Urionaguena Atxurra Bizkaia Ingeniari Teknikoa
Gontzal Oribe Barcena Amurrio Funcionario
Carlos Uraga Vitoria-Gasteiz Delineante
Maria Luisa Bilbao Uriarte Bilbao Empresaria